Header Reklam
Header Reklam

Fronius Yeni Nesil TIG Kaynak Sistemi: iWave

12 Eylül 2022 Dergi: Eylül-2022
Fronius Yeni Nesil TIG Kaynak Sistemi: iWave

Doğrudan ısı girdisi ve geliştirilmiş ateşleme fonksiyonu sayesinde iWave, arkınız üzerinde maksimum kontrol ve ateşleme gecikmesinde belirgin ölçüde azalma imkanı sunmaktadır.

iWave cihaz serisinin tüm kumanda elemanları maksimum kontrol için tasarlanmıştır. Sonuç, tamamen kaynak yapmaya konsantre olmanızı sağlayan sezgisel kullanım.

Çeşitli ve zorlu kaynakların üstesinden gelmek zorunda mısınız? O halde iWave çoklu işlemli PRO sizin için ideal seçimdir: Akla gelebilecek tüm TIG fonksiyonlarına ek olarak, tüm MIG/MAG proses varyantlarını da kaynak yapabilirsiniz.

iWave'in Öne Çıkan Özellikleri

Doğrudan Isı Girdisi
Kaynak havuzu üzerinde maksimum kontrol
CycleTIG ile arkı ve dolayısıyla ısı girdisini maksimum ölçüde kontrol edebilirsiniz. Kısa kaynak süreleri sayesinde kaynak havuzunu güvenli ve kolay bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz. Böylece en ince malzemeleri bile eğlenceli bir şekilde kaynak yapabilirsiniz.

Kendinden Açıklamalı Kullanım
30'dan fazla dilde grafikli ve dinamik menü kumandası
Ek belgelere gerek olmadan. Dolambaçsız. Fakat kendinden açıklamalı. Sezgisel menü kumandası geliştirdik, bu sayede kaynak sırasında doğrudan ve güvenli şekilde istediğiniz ayarları yapabileceksiniz.

Çoklu İşlemli PRO
Tüm işlemler için 1 cihaz (iWave 300i - 500i)
iWave ve çoklu işlemli PRO kaynak yaparken yeni mutlak özgürlüğünüzdür. Tüm TIG fonksiyonlarına ek olarak, tüm MIG / MAG proses varyantlarını tek bir cihazla kaynak yapabilirsiniz. Modüler konsepti kullanın ve Standart, Pulse, PMC veya LSC ve CMT Kaynak Paketleri ile yüksek teknoloji kaynak sistemi platformunuzu ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.

Tekrarlanabilir Ateşlemeler
Ateşlemede %71'e kadar daha düşük gecikme*
Hızlı ve hepsinden önemlisi tekrarlanabilir ateşlemeler. Malzeme özelliklerinden bağımsız olarak ve ateşleme parametrelerinin manuel olarak ayarlanmasına gerek yok. RPI auto, akıllı ateşleme fonksiyonu sunmaktadır.
* RPI off ile karşılaştırıldığında | Laboratuvar koşullarında test serileri: 200A kaynak akımı / 0,5 sn kaynak süresi / 1000 ateşleme.

Endüstri 4.0'a Uygun
Temassız veri aktarımı ve yetkilendirme
Endüstri 4.0'a ve gelecek teknolojilere hazır: iWave, NFC'ye kadar Bluetooth üzerinden WLAN ile en iyi kullanım için önde gelen bağlantı standartlarını destekler.
 Slider Altına