Header Reklam
Header Reklam

Ferroli; Radyatörde Geleceğin Teknolojisini Sunuyor

31 Mart 2008 Dergi: Haziran-Temmuz 1997

Böylelikle, hem radyasyon hem de konveksiyon yoluyla ekonomik ve konforlu ısıtma sağlanmaktadır. Ferroli panel radyatörleri bu özelliği ile kalorifer sistemine ek yük vermeden mekan ısısının çok kısa sürede istenilen düzeye gelmesini sağlıyor.

 

Ferroli panel radyatörleri düşük ısılarda çalışan kalorifer tesisatlarında bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Ferroli panel radyatörleri en iyi vasıflı çelikten (1,2 mm kalınlığında) üstün kalite standartlarına göre üretilmiştir. Titiz tasarımı ile her türlü estetik gereksinime yanıt verebilen bu ürünler, keskin köşelerin olmaması özelliği ile evlerde huzurlu ve sıcak bir ortam yaratıyor. Şık, zarif ve ince şekli sayesinde Ferroli panel radyatörleri her türlü mekana uyum sağlıyor.

 

Ferroli panel radyatörleri son derece incedirler ve en küçük derinlik ölçüsü 58 mm'dir. Standart olarak, yükseklikleri 400, 500, 600, uzunlukları 450 ile 2000 mm arasındadır. Özel sipariş halinde; 300, 700 ve 900 mm yükseklik ile 2000 mm'den 3000 mm'ye kadar boydaki modeller temin edilebiliyor.

 

Teknik Bilgiler:

 

Test basıncı: 8 bar. Çalışma basıncı: 6 bar Gövde sacı kalınlığı: 12 mm. Kanatlıkların sac kalınlığı: 0,4 mm.

Ferroli panel radyatörlerin arka kısmında bulunan kancalar ile kolay ve sağlam montaj yapılıyor.


Etiketler


Slider Altına