Header Reklam
Header Reklam

Ferroli Pompalar

31 Mart 2008 Dergi: Haziran-Temmuz 1997

Bir süre ön forlara yeni bir seri daha ekledi. DH serisi olarak adlandırılan bu yeni hidroforlarda yatay kademeli santrifüj pompa kullanılıyor. Bir, iki ve üç pompalı toplam 17 değişik modelde, elektrik kumanda panosu ve flatörlü su seviye şalteri ile beraber satışa sunulan bu hidroforların en önemli özelliği ise ekonomik fiyatları.

 

HTB Serisi Demirdöküm Hidroforlar üzerinde, tesisat elemanı olarak, emme ve basma hatlarında birer küresel  vana, çekvalf, pisce az özellikli siyah beyaz görüntülüsü yapıldığında da oldukça ilgi çeken bu cihazda, kapıya gelen kişinin zile basması ile kişinin görüntüsü renkli olarak ekrana gelmekte, kişi ile karşılıklı konuşma yapılmakta ve cihaz üzerindeki buton ile kapı açılmaktadır. Ayrıca    kanı    önü    dışında    birlik tutucu, emniyet ventili ve elektronik kuru çalışma emniyeti de dahil çok kapsamlı elektrik kumanda panosu bulunmaktadır. DM Serisi Demördöküm Hidroforlar ise yüksek kapasiteli olup, iki ve üç pompalı iki modelde, HTB serisi gibi gelişmiş kumanda panosu ve zengin tesisat ekipmanları ile beraber satışa sunulmaktadır. 3 değişik seride, toplam 33 değişik modeldeki Demir-döküm hidroforlardan biri mutlaka ihtiyacınıza cevap verecektir.

 

başka mekanında renkli olarak izlemeyi temin eden bu cihaz yüksek çözünürlü renkli televizyon özelliği de taşımaktadır. Kablosuz uzaktan kumandası, kapı ile konuşmayı temin eden ahizenin normal telefon olarak kullanılması cihaza ilgiyi arttırmaktadır. Renkli televizyonu, kablosuz el kumanda cihazı, az ışıkta gören l'lux değerindeki renkli CCD kameralı kapı zil paneli dahil komple set olarak dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de 850 $ fiyatla satılmaya başlanmıştır. OGSM mamullerinin toptan dağıtımı Elektrotop Elektrik Elektronik Cihazlar Toptan Satış Mağazalırı A.Ş. tarafından yapılmaktadır.

 

 

Ferroli tarafından üretimi yapılan pompa tipleri şunlar: Sirkülasyon pompaları, santrifüj pompalar, pis su ve foseptik pompalar, temiz su dalgıç pompaları, ısı transfer pompaları.

 

Sirkülasyon pompaları: her türlü ısıtma/soğutma amaçlı ve kullanım sıcak sulu açık veya kapalı sistemlerdeki suyun dolaşımında kullanılıyor. Santrfüj pompalar: Konutlarda, inşaatlarda, sulama tesislerinde vb. suyun hız/basınç kazanım ile bir noktadan diğer bir noktaya taşınması için kullanılıyor

 

Pis su ve foseptik pompalar: Su şebekesi veya konutların şebeke kotunun altında kalan noktalarda oluşan atık su ve foseptiğin tahliseyi için kullanılıyor.

 

Temiz su dalgıç pompaları: Yerleşim birimlerinde, deniz taşıtlarında, şebeke sisteminde kot altında bulunan az kirli (yağmur suyu vb.) suların tahliyesi veya suyun bir depodan diğer depoya aktarımında kullanılıyor.

Isı transfer pompaları: Kızgın su veya kızgın yağ sirkülasyonunda kullanılıyor.


Etiketler


Slider Altına