Header Reklam
Header Reklam

Evodens AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan Serisi Yüzde 111’e Varan Yüksek Verim Sunuyor

05 Eylül 2022 Dergi: Eylül-2022
Evodens AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan Serisi Yüzde 111’e Varan Yüksek Verim Sunuyor

Yoğuşma teknolojisi ve düşük emisyon değeri (NOx Sınıfı 6) ile yüksek verimliliğe sahip olan De Dietrich Evodens AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi doğa dostu bir çözüm ortağı olarak öne çıkıyor. Özgün tasarımı ile sınıfında fark yaratan ürün; patentli Diematic Evolution yüksek çözünürlüklü renkli LCD kontrol paneli ve kullanıcı dostu ekranıyla sistem yönetimini çok kolay hale getiriyor. Evodens AMC serisi 45, 65, 90, 115 ve MCA Pro serisi 160 modelleri ile geniş kapasite aralığına sahip seri, 8 kazana kadar kaskad ile bağlanabilme özelliği nedeniyle prestijli projelerin ilk tercihi oluyor.  

Yüksek verimle üstün performans

Kompakt ölçüleriyle yerden tasarruf sağlayan Evodens AMC Serisi, yoğuşmalı premix yanma teknolojisi sayesinde yüzde 111’e varan yüksek verimle üstün performans sunuyor. Yüksek performansının yanında 53 db (AMC 45 modeli) ses seviyesi ile sessiz çalışıyor.  Evodens AMC serisi kazanlarda standart entegre baca geri akım klapesi sayesinde kaskad uygulaması sırasında bacalarda meydana gelebilecek ters basınç oluşumunu engelliyor. Buna ek olarak, Premix paslanmaz çelik brülörü ve modülasyonlu fan ile yüksek verimli yanmanın yanında kullanıcıların tasarruf etmesini sağlıyor. De Dietrich’in köklü tecrübesi ve uzmanlığıyla üretilen yüksek ısı iletkenliğine sahip, uzun ömürlü ve hafif Al-Mg-Si alaşımlı döküm eşanjörü Evodens AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanı benzerlerinden ayırıyor.

Doğalgaz, propan ve LPG yakıtlarıyla çalışma esnekliği sunuyor

Tüm bu özelliklerinin yanında Evodens AMC ve MCA Pro modellerinde tercihe göre doğal gaz, propan ve LPG yakıtları ile çalışmaya uygun olan seri, Al-Mg-Si alaşımlı döküm eşanjörü içeriyor. 6 bara kadar işletme basıncına dayanıklı ve yüzde 17 ila 100 arası yüksek çalışma modülasyon aralığına sahip olan Evodens AMC serisinin kazanları farklı sıcaklıklara sahip tesisatlar da ∆T 20° C’den ∆T 40° C’ye kadar esnek sistem çözümü ile çalışmaya da uygun.Slider Altına