ERBAY Inrow Klima Cihazları ile Veri Merkezlerinde Güvenilir Soğutma Sağlıyor

29 Temmuz 2020 Dergi:

Veri merkezlerinde hayati öneme sahip olan iklimlendirme ihtiyacına yönelik olarak üretilen Erbay Soğutma Inrow Klima Cihazları, modüler ve mikro veri merkezlerinin soğutulması için çözümler sunuyor. IT ekipmanlarının kabinlerine gömülü ya da cihazların bulunacağı alanın tasarımına uygun olacak konfigürasyonlarda uygulama yapılabiliyor.
Müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanıp uygulanabileceğini belirten firma yetkilisi Faruk Kömürcü: “İnternetin ve bilgi sistemlerinin öneminin git gide arttığı günümüzde, ülkemizdeki veri merkezlerinin yerli ve milli imkanlarla tasarlanıp uluslararası standartlarda üretilmiş Inrow Klima Cihazlarımızın sağladığı fiyat performans avantajı ile markamızın pazar payını arttırmayı hedefliyoruz” dedi.
ERBAY Inrow Klimalar; Hava Soğutmalı Kondenserli, Su Soğutmalı Kondenserli ve DX Direkt Genleşmeli olarak üç farklı şekilde üretilebilmektedir. Cihazlarda R410A soğutucu gazına uygun Sroll tip kompresör, akuple motorlu plug fan, mikroişlemci kontrol sistemi ve insan – makine ara yüzü kullanılmaktadırSöyleşi