Emsa Jeneratör Dünya Pazarlarında

27 Mart 2021 Dergi:

Dünya enerji üretimi pazarında tedarikçi firma olarak başarılara imza atan Emsa Jeneratör, son olarak Kore’nin en büyük enerji firması olan SK‘nın Macaristan’da açacağı SK Battery Hungary adlı otomobil bataryası üreten fabrikasına sattığı jeneratör seti ile adından söz ettirdi. Güney Amerika’dan Avustralya ya kadar dört kıtada bayii ağları olan ve sattığı jeneratörler ile dış ticarette faal olan Emsa Jeneratör, bu satış işlemi ile yurt dışındaki müşteri ağını genişleterek dünya enerji pazarında var olmayı sürdürüyor.

Kore’nin en büyük enerji firmasına satılan 12M26G900/5 model, Baudouin Motorlu, EGK400-640N model, Emsa Alternatörlü, sismik izolatörlü, titreşim önleyici yaylara sahip ve esnek egzoz bağlantıları olan 900 kVA açık tip jeneratör seti, Emsa Jeneratör’ün deneyimli kadrosu tarafından titizlikle üretildi. Haziran 2020’de gerçekleşen bu satış işlemi ile Emsa jeneratörleri Kore menşeli firmanın Macaristan’daki fabrikasında da kullanılacak.

Emsa Jeneratör’ün Uzakdoğu’daki müşterisi olan SK, Kore dışında da faaliyetlerine devam eden ve son olarak Macaristan’da yatırım amaçlı otomobil bataryası üreten bir fabrika açan dev bir enerji üreticisi. SK Battery, Macaristan’da Budapeşte'nin yaklaşık 110 km kuzeybatısındaki Komárom-Esztergom ilçesinde bulunan Komárom şehrinde, 430.000 metrekarelik bir fabrika üzerine inşa ediliyor. Emsa Jeneratör’den alınan 2M26G900/5 model Baudouin Motorlu Jeneratör Setinin kullanılacağı fabrika, SK’nın ilk denizaşırı batarya tesisi olacak. Birinci sınıf otomotiv OEM'leri için enerji çözümleri sunan bir tedarikçi olması amaçlanan Sk Battery Hungary’nin kuruluş amaçlarından birisi de daha sağlıklı bir gezegen inşa etmek için yeşil teknolojileri kullanarak çevreye duyarlı bir geleceğe öncülük etmek.

Kaliteli Üretim, Çevreye Duyarlı Üretim ve Uzman Kadro 

Yıllar içinde artan iç ve dış taleplere cevap vermek için kendini sürekli yenileyen Emsa Jeneratör, İstanbul Sancaktepe’de bulunan genel merkezine ek olarak 2015 yılında Eskişehir’de kurulan fabrikası ile de enerji üretimi alanında uzman kadrosu ile hizmet veriyor.

Kurulduğu yıllardan beri kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam eden Emsa Jeneratör’ün temel ilkelerinden birisi de; müşteri memnuniyeti. Kırk yıldan beri enerji sektöründe faaliyet gösteren firma müşterilerinden gelen geri bildirimleri müşteri memnuniyetine çevirme konusunda oldukça kararlı.

Fabrikalarındaki üretimin tüm aşamalarında TSE ve ISO standartlarına uygun üretim gerçekleştiren firma, çevreye duyarlı olmasıyla da bu alanda faaliyet gösteren firmalar arasında öne çıkıyor. Faaliyet alanında en gelişmiş teknoloji imkanlarını kullanan Emsa Jeneratör, yetişmiş mühendis kadrosu ile üretim aşamalarında titizlikle çalıştığı gibi jeneratörlerini el değmeden otomatik olarak test edebilen sistemlere de sahip. Ürün kalitesi ve müşteriye zamanında teslimat konusunda titizlik gösteren firma iş ve işçi sağlığı konusunda gösterdiği hassasiyetle çalışanlarına güvenli bir ortam sağlıyor.


Etiketler


Slider Altına
Söyleşi