Header Reklam
Header Reklam

E.C.A. Royal Serisinde Kalite ve Modernlik Bir Arada

07 Şubat 2024 Dergi: Şubat-2024
E.C.A. Royal Serisinde Kalite ve Modernlik Bir Arada

Armatür sektörüne öncülük eden, Türkiye’nin köklü kuruluşlarından E.C.A., özgün tasarım çizgisine sahip Plus X Award ödüllü E.C.A. Royal serisi ile mutfak ve banyoları modern bir yapıya büründürüyor. Kalite ve modernizmi tasarımda bir araya getiren E.C.A., sunduğu çözümlerle uzun ömürlü kullanıma kapı aralıyor.

Elginkan Topluluğu’nun armatür ve vitrifiye alanındaki öncü üyesi E.C.A. SEREL, iddialı tasarımları ve kullanıcı kolaylığı sağlayan ürünleriyle hayatları kolaylaştırıyor. Kullanıcı konforunun ön planda tutarak yüksek teknolojili ürünlerin ortaya koyulduğu E.C.A. Royal Serisinde göze çarpan tasarımı ve ergonomik kullanımı ile eşsiz çözümler sunuyor. Çevreye ve geleceğe dair duyarlı ürünleriyle öne çıkan E.C.A., beşgen ve özgün tasarıma sahip Royal serisi, sunduğu su tasarrufu özelliği ile de sürdürülebilir dünya için çözüm sunmaya devam ediyor.

Şık tasarım, kaliteli yapı

Beşgen tasarımı ve kaliteli yapısıyla banyo ve mutfakları modern alanlara dönüştüren Royal Serisi lavabo, banyo, duş ve eviye tipi bataryalar ile zamana meydan okuyor. E.C.A.’nın güçlü tasarım anlayışıyla sunulan ürünler; ev, ofis, kafe, hastane, otel gibi çeşitli tesisler ve kullanım alanlarında kullanıcılara konfor sağlıyor. Royal eviye bataryasında yer alan 360° dönebilme özelliği ve kireç kırıcı gizli dikdörtgen perlatör tasarımı ile öne çıkıyor.

Fonksiyonel üstünlük sunuyor

Şık tasarımı ve kullanıcı konforunu en üst seviyeye taşıyan ergonomisiyle göz dolduran Royal serisi, bulundurduğu kireç kırıcı gizli perlatörü sayesinde de uzun ömürlü bir yapı sunuyor.  Royal ankastre lavabo bataryası, 3 Delikli Tezgah Üstü ve Duvardan alternatifi ile kullanıcıya mat siyah renk alternatiflerini sunarken, güçlü tasarımı ve ergonomik yapısıyla mutfak ve banyolarda dayanıklılık sağlıyor ve fonksiyonel üstünlüğü ile kullanıcıların vazgeçilmezi oluyor.Slider Altına