E.C.A. Proteus Premix Kombilerde 5 Yıl Garanti Sözü Devam Ediyor

30 Mart 2021 Dergi: Nisan-2021

E.C.A., Proteus Premix’te geçerli olan 5 yıl garanti kampanyasını 31.12.2021’e kadar uzattı. Proteus Premix kombiler, düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimli sirkülasyon pompası sayesinde daha az enerji harcarken sürdürülebilir dünya için önemli bir katkı sağlıyor.

Sektörde E.C.A. markalı ısıtma ve soğutma ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina Sanayi A.Ş., Proteus Premix kombilerde kullanıcısına 5 yıl garanti sözü vermeye devam ediyor. Bu kapsamda 5 yıl garanti hizmeti sunan kampanyasını 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatan E.C.A., kullanıcılarının her zaman yanında olduğunu ve müşteri memnuniyetini önemsediğini bir kez daha gösteriyor. 

Minimum enerji tüketimi, sürdürülebilir dünya

Oda termostatı aracılığıyla cep telefonundan kontrol edilebilen, kombi, servis ve bakım kolaylığı sağlayan ve minimal özellikleriyle de öne çıkan Proteus Premix, tüketicilere ergonomik bir tasarım sunuyor. Ayrıca bakım hatırlatıcı modu da kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor. Donmalara karşı kombiyi, tesisat suyunun sirkülasyonunu sağlayarak da tesisatı koruyan otomatik By-Pass sistemiyle olası kötü senaryoların önüne geçen Proteus Premix, sessiz çalışma özelliği ile dikkat çekiyor. ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf imkanı yaratan Proteus Premix, sunduğu teknolojiyle sabit sıcaklıkta su alma olanağı veriyor. Düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimli sirkülasyon pompası ile daha az enerji harcayan Proteus Premix, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya teslim etmenin de önünü açıyor.Slider Altına
Söyleşi