Header Reklam
Header Reklam

E.C.A. Good Design Ödüllü Yeni Elektrikli Kombisini Tanıtacak

29 Eylül 2021
E.C.A. Good Design Ödüllü Yeni Elektrikli Kombisini Tanıtacak

ISK-SODEX Fuarı’nda kombi, klima, panel radyatör, boyler, duvar tipi yoğuşmalı kazan, pelet soba ve kazan, hermetik şofben ve akıllı oda termostatlarıyla geniş bir yelpazede boy gösterecek olan E.C.A., elektrikli kombi ürününü ilk kez sektörle buluşturacak. 
Doğalgazın olmadığı bölgelere özel tasarlanan elektrikli kombi, hem ısıtma hem de sıcak su hazırlama için tüketicilere konfor sağlaması amacıyla geliştirildi. Minimal boyutları ve dekoratif tasarımıyla E.C.A. kombi ailesinin en yeni üyesi olan elektrikli kombi, piyasadaki benzer ürünlere göre küçük boyutları ve şık tasarımıyla farklılaşıyor; bünyesinde bulunan kontrol sistemiyle güvenli ısıtmayı evlere taşıyor. Elektrikli kombi, The Chicago Athenaeum tarafından düzenlenen tasarım yarışmasında Good Design ödülüne layık görüldü. Yüksek modülasyon oranına sahip elektrikli kombi, 3 yıl garantili olarak 5 farklı kapasite ile pazara sunulacak.

“Bu sene de ilgi odağı olmayı sürdüreceğiz”
Fuara yönelik açıklamalarda bulunan Emas Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, “İklimlendirme sektöründe Türkiye’de tek yerli marka olmamız sebebiyle fuarda bulunmayı önemsiyoruz. Emas Makina olarak ISK-SODEX Fuarı aracılığıyla E.C.A. markalı yeni nesil ürünlerimizi sektörle buluşturacağız. Bu kapsamda E.C.A. Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen elektrikli kombi ürünümüze ilginin yüksek olacağına inanıyoruz. Zorlu pandemi koşullarından sonra ziyaretçilerle tekrar buluşarak ürünlerimizi sergileyecek olmak bizi heyecanlandırıyor. İklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak ISK-SODEX Fuarı’nda bu sene de ilgi odağı olmayı sürdüreceğiz” dedi.


 Slider Altına