Duyar Pompa, İtfaiyeyi Beklerken Geçen Süreye Dikkat Çekiyor

16 Eylül 2022 Dergi: Eylül-2022

Duyar Pompa, 20-25 Eylül İtfaiyeciler Haftası dolayısıyla itfaiye ekipleri olay yerine ulaşmadan önce yangın pompaları ile yangına müdahale ederek zararı minimuma indirmenin ve müdahale süresini kısaltmanın önemine dikkat çekiyor. 

Binalarda ve endüstriyel tesislerdeki yangın söndürme sistemlerinin basınçlandırılmasında kullanılan yangın pompaları ile yangın felaketine zamanında müdahale etmek mümkün. Ancak yaşam alanlarında bulunan yangın pompalarının her an yangın olacakmış gibi çalışmaya hazır şekilde tutulması ve bunun sağlanabilmesi için de günlük, haftalık, aylık ve yıllık bakımın düzenli olarak yapılması gerekiyor. Bu nedenle Duyar Pompa, satışını gerçekleştirdiği yangın pompaları için müşterilerine yıllık bakım sözleşmesi öneriyor. Çünkü ürün kalitesi ve devreye alma sürecinde sunulan hizmet kalitesi kadar satış sonrası süreçte de alınacak hizmet kalitesi büyük önem taşıyor. Periyodik bakımlar sayesinde pompanın ömrü uzuyor ve veremliliği artıyor. 

Duyar Pompa, bu kapsamda iş paydaşlarına kendi özel imkanını yaratma fırsatı sunuyor. Devreye alma ve periyodik bakım hizmetleri yetkili uzman ekipler tarafından yapıldığı takdirde 7 yıla kadar varan garanti imkânı sunuyor. Tercih edenler için bu durum, 2 yıllık yasal üretici garantisi sona erdikten sonra bile beklenmeyen onarım maliyetlerine karşın koruma anlamına geliyor. 

Yaşama Duyarlıyız mottosuyla çevreci kimliğine dikkat çeken Duyar Pompa, bina ve endüstriyel tesislerde kullanılan yangın pompaları ile itfaiye ekipleri olay yerine ulaşmadan yangına müdahale ederek, yapıları korunur kılıyor ve can güvenliğinin sağlanmasında kilit rol oynuyor. Yangın pompaları segmentinde de iş paydaşlarına çözümler sunan Duyar Pompa, yurt içinde ve yurt dışında birçok alanda yangın felaketine karşı zamanında müdahale imkânı sunuyor, can ve mal güvenliğini sağlıyor. 
 Slider Altına
Söyleşi