Dijital Ağında Tüm BITZER Kompresörlerinin Dijital 360° Görünümü Var

28 Mart 2021 Dergi:

Soğutma ve iklimlendirme uzmanının tüm paydaşları 2021 yılının Mart ayı başından beri BITZER Dijital Ağına (BDN) erişebiliyor. BDN ile BITZER, kullanıcılara soğutma ve iklimlendirme sistemleri için BITZER kompresörleri ile ilgili değerli dijital hizmetlere basit erişim sunuyor.
BITZER, soğutma ve iklimlendirme endüstrisinde Nesnelerin İnternetinin geliştirilmesine katkıda bulunuyor. BITZER Dijital Ağı, kullanıcılarına tüm BITZER ürünleri hakkında temel ürün ve uygulamaya dair özel bilgiler sunuyor. Bu, örneğin çevrimiçi izleme, kompresör çalıştırma raporları ve dolayısıyla sorun gidermeye yönelik acil yardımı içeriyor. BITZER tarafından sağlanan bulut platformunda soğutma ve iklimlendirme teknolojisi uzmanının “know-how”ı ve akıllı ürünleri bulunuyor. Hedeflenen veri analizi ile birlikte bu kombinasyon, pazarda yeni olan bir çözüm oluşturarak BITZER ortaklarının kendi dijital hizmet altyapılarını kurmalarını ve genişletmelerini kolaylaştırıyor. BDN, basit bir bağlantı ile uzaktan erişimle soğutma sistemlerinde gerçek zamanlı sorun giderme sağlayan dijital hizmet alt yapısı sunuyor. 
Dijital hizmet altyapısı
BDN'de kullanıcılar, soğutma sistemlerinin bileşenlerini kuş bakışı gözlemleyebilir ve elektronik yedek parça veri tabanı ve çevrimiçi dokümantasyondan seçim yazılımı, kompresör izleme ve gelişmiş analize kadar her şeyi içeren ayrıntılı analizler hazırlayabilir. Ağ, tüm BITZER ürünleri ile ilgili teknik bilgilere, sertifikalara ve onaylara erişmeyi mümkün kılar. BDN ayrıca uygulamaya özel belgeleri yükleme ve ilgili hizmet etkinliklerini yönetme ve izleme olanağı sağlar.
BITZER IQ ürünleri için, olağanüstü bir çözünürlükte kompresör çalışma verilerinin depolanmasını ve ayrıntılı analizini sağlayan bir bulut bağlantı seçeneği de mevcuttur. Kompresör çalışma raporu, kullanıcılara sistem performansının tüm yönlerini iyileştirmenin yanı sıra uzaktan sorun giderme için kullanılabilecek eyleme geçirilebilir içgörüler sağlar. Sistemde herhangi bir anormallik tespit edilirse, belirlenen kişi derhal bir mesaj alır. Sonuç olarak, gereksiz servis kesintileri önlenebilir ve plansız soğutma sistemi kapanma süreleri azaltılabilir veya tamamen önlenebilir.
MyBITZER ve SPOT uygulaması üzerinden erişim
MyBITZER portalı, bireysel kullanıcılara ve şirketlere, bileşenlerini veya tüm sistemlerini herhangi bir cihazda sadece birkaç tıklama ile kaydedip yönetebilecekleri BDN'ye erişim sağlar. BITZER ürünleri ayrıca, BITZER SPOT uygulaması veya herhangi bir QR kodu okuyucusu aracılığıyla BDN'de kaydedilebilir ve açılabilir. Gereksinimlere bağlı olarak, kayıtlı ürünler için çok düzeyli izinler kullanıcıların kendileri tarafından yönetilebilir. Bulut bağlantıları için BITZER, kullanıcılarına anında bağlantı ve kullanım sağlayan, tamamen önceden yapılandırılmış bir ağ geçidi sağlar.
myBITZER: www.bitzer.de/mybitzer
 
BITZER SPOT app: www.bitzer.de/gb/en/tools-archive/appsSlider Altına
Söyleşi