Header Reklam
Header Reklam

DemirDöküm, Kolay Kullanım ve Enerji Verimliliğini Tek Bir Cihazda Buluşturdu: ExaControl Select

11 Ağustos 2022 Dergi: Ağustos-2022
DemirDöküm, Kolay Kullanım ve Enerji Verimliliğini Tek Bir Cihazda Buluşturdu: ExaControl Select

DemirDöküm, kolay kombi kontrolüyle birlikte yüksek enerji verimliliğini tek bir cihazda buluşturdu. Oda termostatı alanında satışa sunduğu ürünlerle kullanıcısına yeni bir deneyim vadeden DemirDöküm, ExaControl Select’i satışa sundu. Kablolu oda termostatları kategorisinde yer alan yeni ürün, kolay kullanımlı ara yüzü ve üstün özellikleri ile kış aylarını daha sıcak, doğal gaz tasarrufunu ise üst düzeyde tutacak. 

Maksimum Tasarruf ve Konfor Bir Arada

Maksimum tasarruf hedefiyle DemirDöküm’ün ürün gamındaki yoğuşmalı kombilerle uyumlu olarak çalışan ExaControl Select oda termostatı ile yüksek verimlilik sadece bir tuşla sunuluyor. ExaControl Select, modülasyonlu kullanımı ile ortam ihtiyacına göre yönlendirmeler yaparak kusursuz sonuca ulaşılmasında önemli bir rol oynuyor. ExaControl Select oda termostatı sayesinde kombiler, çalıştırıldığı andan istenilen ortam sıcaklığına ulaşmasına kadar geçen sürede maksimum güç harcamaya ihtiyaç duymuyor. Bu sayede kombiyi hem açma hem de kapama esnasında harcanan enerjiden tasarruf sağlanıyor. Enerjinin akıllı kullanımı kombilerin daha uzun ömürlü olmasında etkili oluyor. ExaControl Select, kullanıcı dostu LCD ekranıyla kombi ayarlarının kolayca yapılmasını sağlıyor. Basit ve net kurulum menüsü kombi seçeneklerini tek tuşla sunuyor. 

DemirDöküm Kombilerinin Tamamlayıcısı

En ideal ısı konforunu minimum enerji tüketimi ile sağlamak amacıyla geliştirilen ürün, DemirDöküm ürün gamında yer alan ademiX, vintomiX, İsomix, Nitromix, Atromix kombiler ile uyumlu çalışıyor. Yenilikçi vizyonunun yansımalarını ürünlerinde sunan DemirDöküm, tüketicisinin sesine kulak vererek tasarruf ve konforu bir arada sunduğu ExaControl Select oda termostatıyla yaşam alanlarına üst düzey konfor vadediyor. 
 Slider Altına