Header Reklam
Header Reklam

Demirdöküm Klimalar

11 Nisan 2008 Dergi: Nisan-Mayıs 1997

Demirdöküm, 42 yılı aşkın tecrübesi, teknik konularda uzman mühendis satıcıları ve servis ağının sağladığı avantaj ve müşterinin tam tatminini esas alan çalışma felsefesi ile İklimlendirme ve Soğutma sektörüne girmekte. Demirdöküm Split ve Pencere Tipi Klimalar, 7000-44000 Btu/h soğutma kapasitesi aralığında geniş ürün gamı ile satışa sunulmaktadır.

Split ve pencere tipi klimaların montajı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Üstün teknolojiye sahip tüm Demirdöküm Split Klimalar "Heat-Pump" (Isı Pompası) özellikleri sayesinde hem soğutma, hem de sıfır derecenin üstündeki dış ortam sıcaklıklarında çok ekonomik ısıtma yapmaktadır.

 

?          Çok sessiz çalışmaktadır.

?          Uzaktan kumanda.

 

Yüksek enerji verim oranı. Enerji tasarruf fonksiyonu. Gece uyurken konfor sağlayan uyku özelliği (Sleep Mode). Ortam nemini alarak sağlık için ideal şarta getirme özelliği. Otomatik çalışma ve 24 saat programlama özelliği. Otomatik hava yönlendirme sistemi (auto-swing mekanizması). Yıkanabilir özel filtre, gibi ileri teknoloji özellikleri ile ev büro, restaurant, mağaza ve banka gibi mekanlar için ideal çözümler sunmaktadır. Demirdöküm   pencere   tipi klimalar   da    uzaktan    kumanda    ve    (Heat    Pump) hem   soğutma   hem   ısıtma seçeneklerine  sahiptir.  Çok estetik,   yeni   bir   tasarıma sahiptir.   Sessiz   ve  ekonomik olan  pencere  tipi  klimaların  da  otomatik  hava yönlendirme     mekanizması (Auto   Swing),   taze   hava ile    havalandırma özelliği ve ortam nemini sağlık için ideal oranda tutma özelliği vardır.


Etiketler


Slider Altına