Header Reklam
Header Reklam

De Dietrich CLIM’UP Serisi Klimalar İçin Ücretsiz Yerinde Keşif Hizmeti Veriyor

26 Temmuz 2023 Dergi: Ağustos-2023
De Dietrich CLIM’UP Serisi Klimalar İçin Ücretsiz Yerinde Keşif Hizmeti Veriyor

İklimlendirme sektörünün premium markası De Dietrich, müşteri hizmetlerinde de ‘premium’ yaklaşıma sahip. De Dietrich, müşterilerini ücretsiz olarak ziyaret ederek, yerinde keşif yapıp en doğru klimayı ve uygun montaj alanını öneriyor.

Dünyada premium iklimlendirme sektörünün lider markası olan De Dietrich’e ait CLIM’UP serisi klimalar, yüksek performansının yanı sıra daha az ses ve üst düzey konforuyla dikkatleri çekiyor. BDR Thermea Group’un altı küresel markasından biri olan ve “Çok şey isteyenlere” sloganıyla; Türkiye’de ısıtma, soğutma, yenilenebilir enerji ve su ısıtıcıları kategorilerinde premium ürünler ve çözümler sunan De Dietrich ayrıca, müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkararak kullanıcılarına hızlı ve yetkin satış sonrası servis hizmeti vaat ediyor. 
De Dietrich’in duvar tipi klima modeli olan CLIM’UP serisi klimalar, 4 farklı kapasite seçeneğiyle tüm ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor. CLIM’UP yumuşak ve keskin hatların harmonisinden oluşan zarif tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Soğutmada A++ enerji sınıfına sahip olacak şekilde üretilen De Dietrich CLIM’UP serisi klimalar, Eco Mod özelliği ile enerji tasarrufu da sağlıyor. Böylece hem tüketicilerin bütçesine destek oluyor hem de karbon ayak izinin düşürülmesini sağlıyor. Silence Mod özelliği sayesinde soğutma konforunu sessizlikle sunan klimalar, Eco Mod özelliğiyle de düşük enerji tüketimi moduna geçebiliyor.

Sıcaklığı siz belirleyin, klimanız çalışsın 

CLIM’UP serisi klimaların gelişmiş hava teknolojisinin yanı sıra dikkat çeken bir diğer özelliği ise sunduğu kullanım kolaylığı. Uzaktan kumandası sayesinde kullanıcısına hava sıcaklığı, hava akış hızı ve yönü gibi ayarları kolayca yapma fırsatı sunan klimalar, iFeel özelliği ile de istenen sıcaklığa göre çalışarak konfor sağlıyor. De Dietrich CLIM’UP klimalar, havanın oda içerisinde homojen bir şekilde dağılımını sağladığı gibi toz filtresi, gümüş iyon filtre ve aktif karbon filtre ile havada bulunan tozları filtre edip havayı temizliyor.
 
Müşteri hizmetlerine yepyeni bir yaklaşım 

De Dietrich CLIM’UP serisinde opsiyonel olarak sunulan Wi-Fi modülü ile uzaktan kontrol da yapılabiliyor. Cep telefonuna indirilen mobil uygulama aracılığıyla klimaya erişerek çalıştırma, sıcaklık değişimi, fan hızı ve programlanabilme gibi istenilen birçok ayarlamayı yapmak mümkün. Korozyona karşı yüksek koruma sağlayan Golden Fin Kaplama teknolojisine sahip De Dietrich CLIM’UP, hem uzun ömürlü hem de 5 yıl garantili.


Etiketler


Slider Altına