Header Reklam
Header Reklam

Cvsair’ın Hava Temizleme Cihazı 4 Kademeli Filtreleme Sistemine Sahip

01 Ağustos 2022 Dergi: Ağustos-2022
Cvsair’ın Hava Temizleme Cihazı 4 Kademeli Filtreleme Sistemine Sahip

Pandeminin korkutucu olan dönemini atlatmış olsak da Covid-19 hepimiz için hala oldukça yenive tam anlamıyla bağışıklık kazanmış değiliz. Havaların ısınması ile artan sosyal hayat ve kapalı alanlardaki kişi sayısının artması, mesafenin azalması derken virüs yeniden salgın boyutuna ulaştı ve aşılı dahi olsa pek çok kişide varlığını gösteriyor. Peki Covid-19’a dair sosyal mesafemize dikkat etme, maske takma ve kişisel hijyenimize önem vermenin ötesinde başka ne gibi önlemler alabiliriz?

Hava temizleme cihazları, maske mesafe kuralı gibi kapalı ortamlarda alınacak çözümlerden bir tanesi. Ortam içerisindeki havayı temizleyerek sirkülasyonunu sağlayan cihazlar kalabalık kapalı mekanlardaki havayı temiz tutmak için birebir. Özellikle kronik rahatsızlığı olan (astım, bronşit, alerji vb) kişiler söz konusu olduğunda ortamda dolaşımı sağlanan havanın temizlenerek yeniden ortama veriliyor olması oldukça önemli. Fakat kullanılan cihazların ne derece işe yarar olduğu ve doğurabileceği riskler de cihaz tercih edilirken göz önünde bulundurulması gereken konulardan bir tanesi.

Cvsair’ın hava temizleme cihazı, Hepa Filtre ve UVC lambanın da bulunduğu üstün 4 kademeli filtreleme sistemiyle ortamdaki tozu, kokuyu, sigara dumanını, zararlı organizmaları arındırır, kapalı ortamların iç hava kalitesini arttırır. Dokunmatik paneliyle kullanım kolaylığı sağlar, zaman programı ve kademeli çalışma özellikleriyle enerji tasarrufu sağlar.

Cvsair’ın AIRCLEANER-LUVC Hava Temizleme Cihazının bulunduğu ortamdaki mikroorganizmayı %99,999 * oranında azalttığı test edilmiş ve Sağlık Bakanlığınca etkinliği onaylanmıştır.


* 29,6 m3 hacimde 30 dakika temas süresinde Serratia Marcescens hedef organizmasına karşı.Slider Altına