COVID-19 ile Mücadelede Portatif Negatif Basınç Hava Makinesi APS2000

12 Mayıs 2020 Dergi:

Air Rover’ın iç mekan hava temizleme ve hijyenik hale getirme işlevi için geliştirdiği APS2000, COVID-19 pandemisi sürecinde, toplam 7.200 feet kareye kadar, birden fazla odada, ABD Hastalık Kontrol Merkezleri (CDC) tarafından önerilen saatte 12 hava değişikliği sağlayan bir sistem oluşturmak için kullanıyor.
Air Rover Direktörü Sharla McMichael, “ABD'nin yeni koronavirüs salgınının başlarında, otelleri geçici olarak COVID-19 hastanelerine dönüştürmek için önerilen bir projenin bir parçası olarak, ABD Ordusu Mühendisler Birliği'nin özel taşınabilir çevresel kontrol sistemleri çağrısına APS2000 cihazımızla yanıt verdik.”
İç mekan hava kalitesi ile ilgili artan endişeleri gidermek için kullanılan APS2000 ünitesi, herhangi bir 5 ton kapasiteli veya daha küçük HVAC sistemiyle uyumlu çalışabiliyor, portatif olarak kurulabilen cihaz, negatif basınçlı bir hava ortamı oluşturarak tıbbi uygunlukta havayı güvence altına alıyor.
Air Rover’ın yenilikçi bağımsız APS2000 ünitesi, iç mekanlar için bir hava temizleyiciden çok daha fazlasıdır. Sterile-Aire™ tarafından sağlanan Ultraviyole-C Spektrum aydınlatmasının (UVC) dezenfeksiyon gücünü HEPA ve Karbon filtrasyon sistemleri ile birleştirir.
APS2000, dişçi ofisleri, okullar, restoranlar, oteller, yaşlılar için yaşam merkezleri, spor merkezleri ve ofis binaları gibi kamusal alanlarda kullanım için idealdir. İkiz Negatif Basınç çıkışları, farklı ihtiyaçlardaki negatif basınç uygulamalarına izin verir Tipik oda konfigürasyonu için olduğu kadar çadırlar ve daha yüksek hava kaçağı oranları olan geçici yapılar için kullanılabilir. Bir şase üzerine monte edilebilir veya Air Rover’ın hareket kabiliyetine uygun olarak APS2000, isteğe bağlı Pnömatik 8” veya Sert Kauçuk 5” tekerleklerle donatılabilir.Slider Altına
Söyleşi