Header Reklam
Header Reklam

Copeland ZX Düşük Sıcaklıklı Soğutma Üniteleri Pazara Sunuldu

08 Mart 2022
Copeland ZX Düşük Sıcaklıklı Soğutma Üniteleri Pazara Sunuldu

Emerson, A2L soğutucu akışkanlarla düşük sıcaklık uygulamaları için Copeland™ dış ünitelerini piyasaya sürüyor.
Copeland ZX soğutma üniteleri, ticari gıda perakendeciliği ve gıda hizmetinde düşük sıcaklıklı soğutma sistemleri için düşük GWP'li bir çözüm sunuyor.
Avrupa'da genişletilmiş Copeland™ ZX düşük sıcaklıklı soğutma üniteleri portföyünün lansmanını duyuruldu. Seri, hem A2L hem de A1 soğutucu akışkanlar için tamamen optimize edilmiş ve toptancılar, kurulumcular ve sistem operatörleri için verimlilik, güvenilirlik ve güvenlik açısından ek faydalar sağlayan yeni bir tasarıma sahiptir.
Emerson, A2L soğutucu akışkanlarıyla ürünlerin ve soğutma endüstrisi için diğer sürdürülebilir seçeneklerin geliştirilmesine bir öncü yatırım yaptı. Düşük GWP'li A2L soğutucu akışkanlar için yeni nesil Copeland ZX dış mekan soğutma üniteleri ile Emerson, sistem sahiplerini ve yüklenicileri uzun ömürlü bir alternatifle destekliyor. Yeni çözümlerin bazı faydaları arasında soğutucu akışkan esnekliği, F-Gaz uyumluluğu, kompakt ve hafif format tasarımı sayesinde zaman ve maliyet tasarrufu sayılabilir.
Yeni ürün yelpazesiyle Emerson, soğutma uygulamaları için alan ve gürültü kısıtlamalarını karşılayan düşük GWP'li bir çözüm sunuyor. Yeni A2L için optimize edilmiş Copeland scroll kompresörlerin kullanımı, güç tüketimini azaltır ve işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar. Yeni soğutma üniteleri serisi, R454A, R454C ve R455A gibi düşük küresel ısınma potansiyeline sahip çeşitli A2L sınıfı soğutucu akışkanlar için onaylanmıştır. Bu model esnekliği artıran ve lojistiği kolaylaştıran bir çok önemli bir faydasıyla uygulamaların çoğu için uygundur.
Değiştirilmiş hermetik tasarım, yenilikçi kontrol mantığı ve yüksek kaliteli komponentler, A2L soğutucu akışkanlı uygulamalar için en son endüstri düzenlemeleriyle yasal uyumluluğu da sağlar. Gelişmiş elektronik kontrolör, hassas parametre kontrolüne izin verir ve sistem durumunu görüntüler. Elektronik koruma fonksiyonları ve yağ ayırıcı, optimum sistem güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Kısa kurulum süresi, üstün verimlilik ve yüksek güvenilirlik ile bu yeni nesil, müşterilerin yaşam döngüsü maliyetlerini önemli ölçüde azaltmalarına yardımcı olur. Düşük sıcaklık uygulamalarında A2L soğutucu akışkanlar için kalifiye olan yeni Copeland ZX dış mekan soğutma üniteleri, mini kanal kondansatörü sayesinde sistem şarjını azaltır ve soğutma uygulamaları için alan ve gürültü kısıtlamalarını karşılar.Slider Altına