Header Reklam
Header Reklam

COPA NIXA12 Yeni Hermetik Şofben Pazarda

06 Nisan 2022 Dergi: Nisan-2022
COPA NIXA12 Yeni Hermetik Şofben Pazarda

COPA Isı Sistemleri’nin Ar-Ge çalışmaları sonucunda Bursa’daki fabrikasında ürettiği yeni hermetik şofbeni Nixa12’nin ilk montajı yapıldı. Dakikada 12 litrelik kesintisiz sıcak su kapasitesiyle kullanım konforunu en üst seviyeye taşıyan Nixa12 hermetik şofben, pazara sunulduğu ilk günden itibaren üstün özellikleriyle dikkat çekmeyi başardı.

COPA Isı Sistemleri’nin Ar-Ge çalışmaları sonucunda Bursa’daki fabrikasında ürettiği A sınıfı enerji verimliliğine sahip yeni nesil hermetik şofbeni Nixa12’nin ilk montajı yapıldı. Nixa12’nin ilk çalıştırma hizmeti, teknik şartnamelere uygun bir şekilde COPA yetkili servisi tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirildi.

Üstün özellikleriyle dikkat çekiyor
Nixa12 hermetik şofben, hem evlerde hem de restoran, kuaför gibi işletmelerde kesintisiz sıcak su sağlıyor ve dakikada 12 litrelik kesintisiz sıcak su kapasitesiyle kullanım konforunu en üst seviyeye taşıyor. Mutfakta, banyoda ve lavaboda sıcak su kullanımına yeni bir boyut kazandıran Nixa12, NOx Sınıf 6 kategorisinde ve ErP direktifine uyumlu. Hermetik özelliği sayesinde Nixa12, kesintisiz sıcak su konforu ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor.

Elektronik ateşleme özellikleri ile son derece güvenli olan Nixa12 hermetik şofben; donma, aşırı ısınma ve voltaj değişikliklerine karşı güvenli ve uzun süreli kullanım imkanı da sunuyor. COPA’nın yeni hermetik şofbeni Nixa12, su akış türbin grubu ve paslanmaz filtresi sayesinde sıcak su talebini hızla algılıyor. Ayrıca kompakt boyutları (64.5 x 32 x 25 cm) ile az yer kaplayarak montaj kolaylığı da sağlıyor. 

Bekleme modunda sadece bir ampul kadar elektrik harcıyor
48 dB olan düşük ses seviyesi ile kullanım konforunu üst seviyeye taşıyan Nixa12 hermetik şofben, bekleme konumunda 1 ampul kadar (3 W) elektrik harcıyor. Güneş enerji sistemleri ile uyumlu olmanın yanı sıra hem doğalgaz hem de LPG ile çalışabiliyor.
 Slider Altına