Header Reklam
Header Reklam

Copa Kombi Ailesi'nin İlk Modeli; EOMIX KOMBİ

25 Eylül 2020
Copa Kombi Ailesi'nin İlk Modeli; EOMIX KOMBİ

Ürün portföyünü genişletme stratejisi kapsamında her geçen gün büyüyen ve gelişen COPA, kış sezonuna yeni ürün ailesi kombiler ile giriş yaptı. Kombi ailesinin ilk modeli olan Eomix kombiler ile COPA, tüketicilerine konforlu ısınma ve kesintisiz sıcak su deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Kullanıcı ve servis dostu komponent yapısıyla dikkat çeken COPA Eomix kombiler, premix yoğuşma teknolojisine sahip çevre dostu özelliğiyle ve A sınıfı yüksek sezonsal verimliliğiyle de ön planda..

%100 Türk sermayesiyle üretim yaparak ürünlerini 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye ulaştıran COPA, yeni sezonda yeni ürün ailesinin ilk modeli Eomix kombilerini sundu. 20 kW, 24 kW ve 35 kW olarak 3 farklı kapasite alternatifi bulunan COPA Eomix kombiler, verimliliği, güvenilir komponentleri, estetik tasarımı ve kompakt ölçüleri ile öne çıkıyor.

Yüksek Verimli, Tasarruflu ve Çevre Dostu 
COPA Eomix kombiler, yüksek verimli yanma sağlayan premix teknolojisine ve verimli çalışma performansı sağlayan yoğuşma teknolojisine sahiptir. ErP yönetmeliğine uygundur ve düşük emisyon değerleriyle çevreye daha az yayılan Nox ve CO oranları ile çevre dostu üründür. Hem radyatör ısıtması, hem de sıcak kullanım suyu üretiminde, A sınıfı yüksek sezonsal verimliliği ile az elektrik tüketir ve enerji tasarrufu sağlar. 
COPA Eomix kombilerde kullanılan özel COPA tasarımlı, 11.5 coil paslanmaz çelik eşanjör; %10 daha fazla ısıtma yüzey alanı ve daha yüksek verim sağlar. Özel COPA tasarımlı eşanjörde, kaynaklı  bölümler bulunmadığından baca gazı içinde bulunan sert yoğuşma sularına karşı son derece dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.

Maksimum Sessizlik
COPA Eomix kombilerin taze hava kanalı girişinde kullanılan özel tasarlanmış silencer’ı, oluşabilecek yüksek sesleri minimize eder. Aynı zamanda hem sessiz çalışmada hem de ısı yalıtımında maksimum üstünlük sağlaması açısından, Eomix kombilerin iç kısmı komple akustik izolasyon malzemesi ile kaplanmıştır. Tüm bu komponenetleri sayesinde 49 desibel ses seviyesinde çalışır.

Kompakt Ölçüler ve Hafiflik 
COPA Eomix kombiler, tüm kapasite alternatiflerinde aynı olan kompakt ölçülere sahiptir. Eni 40 cm, boyu 60 cm, derinliği ise 32 cm olan COPA Eomix kombiler, bu ölçüleri sayesinde dar alanlara da kolayca monte edilebilir. Aynı zamanda 20 kW kapasite 28,5 kg; 24 kW kapasite 29 kg; 35 kW kapasite ise 31,5 kg hafifliğindedir.   

Estetik Tasarım ve Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli
Pratik ve ergonomik kullanım sağlayan COPA Eomix kombiler; siyah kontrol paneli, siyah LCD led ekranı ve simetrik radyusları ile bulunduğu ortama estetik olarak uyum sağlar. 
Geliştirilmiş dijital ekran ve yazılıma sahip COPA Eomix kombilerin kontrol paneli, kolay kullanımlı ve kullanıcı dostudur. Geniş dijital LCD ekranı, soft touch tuşları ve çevirme butonları sayesinde hem estetik hem de ergonomiktir. Kontrol paneli üzerinde bulunan çok fonksiyonlu tuşları ve çevirme butonları, aynı anda birçok işlem yapma imkanı sunar. 

Akıllı Adaptasyon Sistemi
COPA Eomix kombiler akıllı adaptasyon sistemi sayesinde bulunduğu bölgenin iklim koşullarını ve bulunduğu ortamı tanır. Buna göre ısı değişkenliklerini etkileyen dış ortam sıcaklığı, ısı kayıpları gibi faktörlere rağmen, optimum çalışma koşullarını belirler ve kendini farklı çevre koşullarına adapte eder. Böylece daha az gaz sarfiyatıyla çalışarak maksimum performans ve verimlilik sağlar.

Hem Kullanıcı Dostu Hem Servis Dostu
COPA Eomix kombiler iç komponent yapısı ile hem kullanıcı hem de servis dostu bir ürün olarak tasarlanmıştır. Önden servis işlemlerine olanak veren kompakt yerleşimi, her türlü baca bağlantısına uygun olması, montaj ve bakım kolaylığı sağlayan komponent detayları ile servis dostu çözümler sunar. Hem dijital olarak hem de kombi üzerinde mekanik olarak bulunan çift manometresi, kullanım suyu sensörü ve su basınç sorunlarında yanmaya devam eden yedek yazılımları, kombinin yüksek performansla ve uzun ömürlü çalışmasını sağlayan 14 farklı emniyet sistemi gibi özellikleriyle de COPA Eomix kombiler kullanıcı dostudur. Slider Altına