Header Reklam
Header Reklam

COPA, Klima Alanlara Blu TV Aboneliği Hediye Ediyor

08 Temmuz 2023
COPA, Klima Alanlara Blu TV Aboneliği Hediye Ediyor

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markalarından COPA, yaz sıcakları başlarken müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında COPA, klima modellerinden herhangi birini satın alan herkese sene boyunca Blu TV aboneliği hediye ediyor.

Yeni nesil ürünleriyle iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren COPA, yaz sıcakları başlarken yeni klima almak isteyen müşterine özel bir hediye kampanyası sunuyor. COPA, kampanya kapsamında tüm klima modellerinin alımında geçerli olan Türkiye’nin en sevilen yayın platformlarından Blu TV aboneliği hediye ediyor. Klima montajı sonrasında müşteriler, Blu TV üyeliğini anında başlatarak sene sonuna kadar izleyebilecek.

Geniş içerik yelpazesiyle Türkiye'de en popüler yayın platformlarından biri olan Blu TV aboneliği hediyesiyle müşteriler sevdikleri dizileri, filmleri ve orijinal içerikleri keyifle izleyebilecekler.  Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun, enerji verimli ve çevre dostu ürünler sunan COPA Blu TV aboneliği hediyesiyle birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor. Müşteriler, COPA klima ile serinlerken, 10.000 saatten fazla film, dizi ve daha fazlasına kolayca ulaşmanın konforunu da yaşayacak.

Kampanya hakkında detaylı bilgi: www.copa.com.tr


Etiketler


Slider Altına