Header Reklam
Header Reklam

COPA Eomix Kombi Kampanyaları 31 Mayıs’a Kadar Devam Ediyor

29 Mart 2021
COPA Eomix Kombi Kampanyaları 31 Mayıs’a Kadar Devam Ediyor

COPA, geçen aylarda başlattığı, satın alınan ve ilk çalıştırması yapılan tüm Eomix kombileri için geçerli olan kampanyalarının süresini 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzattı. 

Yeni yıla ‘5 Yıl Garanti Kampanyası’yla başlayan ve Şubat ayında da ‘Eomix Kombi Alana Oda Termostatı Hediye Kampanyası’yla devam eden COPA, müşterilerine sonsuz konfor sağlamak için kampanyalarını 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıyor. 

‘5 Yıl Garanti Kampanyası’ çerçevesinde 31 Mayıs 2021 tarihine kadar satın alınan ve ilk çalıştırması yapılan tüm Eomix kombileri için COPA, standart garanti süresi olan 2 yıla ilave olarak 3 yıl  garanti daha veriyor ve toplam garanti süresini 5 yıla çıkartıyor. 2026 yılına kadar garanti kapsamında olan COPA Eomix kombiler, müşterilerine sonsuz konfor sağlamaya devam ediyor. 

COPA müşterilerine avantaj sağlayan diğer ‘Eomix Kombi Alana Oda Termostatı Hediye Kampanyası’yla da 31 Mayıs 2021 tarihine kadar satın alınan ve ilk çalıştırması yapılan tüm Eomix kombilere 400 TL değerindeki CP 300 S dijital kablosuz oda termostatı hediye etmeye devam ediyor. Günlük ve haftalık programlanabilen; konfor, ekonomik ve tatil mod seçenekleri olan, dokunmatik ve büyük backlight LCD ekrana sahip, kolay kullanımlı CP 300 S dijital kablosuz oda termostatı sayesinde COPA, müşterilerine yaşam alanlarını kontrol ederek daha fazla konfor ve verim sunuyor.Slider Altına