Header Reklam
Header Reklam

Confeo Premix, Kullanıcılara Yüksek Enerji Tasarrufu ve Konforu Bir Arada Sunuyor

07 Kasım 2022 Dergi: Kasım-2022
Confeo Premix, Kullanıcılara Yüksek Enerji Tasarrufu ve Konforu Bir Arada Sunuyor

Çevre dostu çalışma sistemi ile 35 yılı aşkın süredir dünyanın geleceğini düşünen ürünler tasarlayarak sürdürülebilirliğe katkı sağlayan E.C.A, ileri teknolojilerle donattığı Confeo Premix yoğuşmalı kombi ile kullanıcıların beklentilerine güncel çözümler sunuyor. Kullanım kolaylığıyla şıklığı bir arada sunan ürün, sessiz çalışma özelliğinin yanı sıra hata durumunda devreye giren sesli uyarı sistemiyle de oluşabilecek kazaların önüne geçiyor.

Full dokunmatik cam ekranı ve cam ön panelli inovatif tasarımıyla öne çıkan Confeo Premix, yoğuşmalı kombi minimal boyutuyla da kullanıcılara alandan tasarruf imkanı sağlıyor. Green Good Design Yarışması’nda ‘Green Product’ dalında ödül alan, düşük NOx ve CO2 emisyonları ile çevreye gösterdiği hassasiyetle öne çıkan kombi; ErP yönetmenliğine uygun A enerji verimlilik sınıfı yapısıyla yüksek enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcısına konfor sağlıyor. Akıllı oda termostatı vasıtasıyla iOS ve Android uygulamaları ile internet üzerinden kontrol edilebilen ve çocuk kilidiyle güven veren Confeo Premix, Türkçe-İngilizce dil seçeneğiyle birlikte açıklamalı menü sistemiyle de üstün özellikleri bir araya getiriyor.

Doğalgaz ve LPG olarak iki farklı kullanım imkanı tanıyan Confeo Premix ayrıca 24 –30 – 35 kW olarak üç farklı kapasite seçeneği sunuyor. Homojen yanma sağlayan özel brülör sistemi, 47 dB değerinde sessiz çalışma özelliği bulunan kombi, yıllık bakım hatırlatma özelliğiyle de kolaylık sunuyor. Tesisatı ve kombiyi koruma altına alan otomatik By-Pass sistemine sahip Confeo Premix, donmaya karşı koruma özelliğinin yanı sıra yüzde 15’e kadar cihaz kapasitesinin üstüne çıkarak daha konforlu su alma imkanı sağlıyor.Slider Altına