Header Reklam
Header Reklam

Chiller Grupları

31 Mart 2008 Dergi: Haziran-Temmuz 1997

Kompresörlerde, part winding start kalkış şekli (kısmi kalkış), karter ısıtıcısı, yağ basınç otomatiği, basma sıcaklığı emniyet kontrolü, motorun aşırı ısınmasına karşı elektronik emniyet kontrolü ve titreşim önleyici yay takoz sistemi.

 

Manuel resetli yüksek basınç otomatiği, otomatik resetli alçak basınç otomatiği. Shell-and-tube tipi evaporatör ve evapora-tör'de donmaya karşı koruma. Hava soğutmalı, bakır boru alüminyum kanatlı kondenser. Expansion valf,

filter-drayer, sight-glass, likit vanaları. Sessiz ve titreşimsiz çalışan, hız kontrolü yapılabilen (optional) fanlar. Alçak-Yüksek basınçları ve kompresör basınç kısmındaki sıcaklıkları algılayan sensörler aracılığı ile kumanda ve kontrol sistemi. Çok gelişmiş Mic-roproccessor kontrollü, elektronik, tam otomatik kumanda kontrol sistemi. Microproccessor sistemine küçük bir parça ilavesi ile telefona veya merkezi bilgisayarlara bağlanabilme özelliği vardır. Su giriş-çı-kış sıcaklıkları, gaz basınçları, digital göstergeleri. Yağ şarjı ve R-22 gazı şarjları komple yapılmış ve fabrikada gerçek kullanım şartlarında testleri yapılmış olarak çalışır vaziyette teslim. Climaveneta, ISO 9001 belgesine, EUROVENT ve

CE sertifikalarına da sahiptir.

 

Climaveneta Avrupa'daki bilinen tüm kalite belgelerine sahiptir. Kabul edilenin üzerinde bir kaliteye sahiptir. Ücretsiz tamir garantisi verilen sürelerde meydana gelen ve imalat hatalarından kaynaklanan arıza oranı % 0,5'in (binde beş) altındadır. Climaveneta bilgisayarlı kumanda sistemine daha kuruluşunun ilk yıllarında önem vermiş, bu konuda uzman Alman firmaları ile işbirliği yapmış, bu konuya yatırım yapmaktan çekinmemiştir.

 

Climaveneta Chiller Gruplarının Türkiye Mümessili İmas İzmir Makina ve Soğutma Sanayi A.Ş. olup yetkili satıcıları GEMAP, ALDAĞ, EPAR tarafından piyasaya sunulmaktadır.


Etiketler


Slider Altına