Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor

28 Haziran 2020 Dergi:

Konutlarda kullanılan konfor ve güvenlik ürünlerinin küresel tedarikçisi Resideo (NYSE: REZI); yüksek kalitedeki vanalarında, Braukmann ismini ürün ailesi adı olarak yeniden kullanmaya başlayacağını açıkladı.

Bu değişiklik, şirketin Resideo markasını güçlendirme çalışmasını destekliyor. Avrupa genelindeki kullanıcılar ürün ambalajlarında yeni ismi görmeye Temmuz ayı itibariyle başlayacaklar.

Braukmann ürün ailesi adı ilk olarak kullanım suyu çözümlerinden basınç düşürücü vanalar ve filtrelerde kullanılacak. Yakın zamanda hidronik sistemlerde kullanılan balans vanaları da Braukmann ürün ailesine katılacak. 

Resideo’nun 1980 yılında kurucularından satın aldığı Braukmann şirketi, Avrupa su kontrol ürünleri pazarında 75 yıldan fazla deneyime sahip ve ürünlerinin dayanıklılığıyla tanınıyor. Braukmann ürünleri ise, Avrupa’da 100.000’den fazla profesyonel tesisatçının güvenini kazanmış ve 18 milyondan fazla evde kullanılıyor. 

Resideo, su ürün grubunda inovasyonlarına da devam ediyor ve kurşun içermeyen modelleri piyasaya sürüyor. Böylelikle, ürünlerin mevcut dayanıklılık ve verimliliklerine ek olarak, yeni ürünlerin çevreye duyarlılıkları da artırılmış oluyor.
Resideo Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgesi Ürün ve Çözümler Genel Müdürü Mario Moura, bu değişiklikleri Resideo’nun yolculuğunda heyecan verici yeni bir adım olarak niteliyor. “Braukmann adını iyi bilinen su kontrol ürün grubumuzda tekrar canlandırarak şirket geçmişimizin önemli ve gurur duyduğumuz bir parçasına atıfta bulunuyoruz ve bunu müşterilerimize anlatabilmek için bir fırsat yakalıyoruz.”
 Söyleşi