Header Reklam
Header Reklam

Bosch’un Condens Serisinde de Başrolü “Tasarruf” Oynuyor

23 Kasım 2022 Dergi: Aralık-2022
Bosch’un Condens Serisinde de Başrolü “Tasarruf” Oynuyor

İklimlendirme sektörünün öncü şirketlerinden Bosch Termoteknik, ödüllü Ar-Ge Merkezinde geliştirdiği yüksek verim ve çevre dostu özelliklere sahip tam yoğuşmalı kombileriyle tasarruf sağlarken, yüksek kapasite ve kompakt boyutlarıyla evlerde ısınma konforunu da en üst düzeye çıkarıyor.

Bosch Condens 2200i W, Condens 7000i W, Condens 2500 W gibi farklı özellikteki modelleriyle çok yüksek verimlilik ve tasarruflu işletim sunan Bosch, yoğuşmalı kombi alanındaki tecrübesi ve farkıyla uzun yıllardır pazar liderliğini elinde bulunduruyor. 

Ekonomik ve Çevre Dostu Isınma İmkânı

Tam yoğuşmalı kombilerin kullanımı sayesinde konvansiyonel cihazların kullanmadığı ve atmosfere salınan atık ısılar geri kazanılıyor. Bu da yoğuşmalı kombilerin, hermetik kombilere oranla ‘ekonomik’ ve ‘çevre dostu’ ürünler olarak öne çıkmasını sağlıyor. ErP yönetmeliğine uygun üretilen Bosch tam yoğuşmalı kombiler, enerji verimliliğini artırıp doğal gaz faturalarının düşmesini sağlıyor, aynı zamanda sürdürülebilir yaşam için ‘olmazsa olmaz’ bir gereklilik olan fosil kaynak tüketimini de azaltmayı hedefliyor. 

Bosch’un tam yoğuşmalı kombileri ‘Tasarruf sever, Bosch’u seçer’ söylemini desteklerken, ayrıca yoğuşmalı kombi kullanırken kısa aralıklarla açıp kapatmak enerji kaybına neden olduğu için, kullanıcılara ihtiyacına göre verimli bir çalışma sunan oda termostatı modellerini tercih ederek kombiden alacakları verimi üst seviyeye çıkarmaları öneriliyor.Slider Altına