Header Reklam
Header Reklam

Bosch Home Comfort, Bosch Condens 1200W Kombisi için Yeni Bir Kampanya Başlattı

04 Kasım 2023 Dergi: Kasım-2023
Bosch Home Comfort, Bosch Condens 1200W Kombisi için Yeni Bir Kampanya Başlattı

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Bosch Home Comfort, sürdürülebilir yeşil yaşam için “küçük ölçüde büyük tasarruf” sağlayan ürünü Bosch Condens 1200W kombisi için yeni bir iletişim kampanyasını başlattı. Kampanya, Türkiye genelinde bir dizi platformda etkili bir şekilde tanıtılacak.

Condens 1200W kombi yüksek verimliliği, geniş modülasyon aralığı ve sessiz çalışmasıyla sınıfının iddialı cihazlarından biri olarak öne çıkıyor. Kompakt ve şık tasarımıyla her mekana uyum sağlıyor. Enerji verimliliği ve çevre dostu tasarımı dikkat çeken Condens 1200W kombi, kullanıcılarına hem çevresel hem de ekonomik faydalar sunuyor. Kampanya, bu faydaları vurgulayarak tüketicilere sürdürülebilir yeşil yaşamın erişilebilir olduğunu ve tasarrufun önemini hatırlatmayı amaçlıyor.

Kampanya, Türkiye genelinde radyo, dijital mecralar ve sosyal medya platformlarında başlayacak. Kasım ayı itibarıyla ise açık hava mecralarında, gazete ve dergilerde tüketiciyle buluşacak.

Üstün Bosch teknolojisiyle yüksek tasarruflu işletim

“Tasarruf sever, Bosch seçer” sloganıyla iddiasını ortaya koyan Bosch Home Comfort’un yoğuşmalı kombi ailesinin en yeni üyesi Condens 1200W, yüzde 94 ErP verimliliği ve 1:5’e varan modülasyon oranıyla gerçek anlamda bütçe dostu olduğunu gösteriyor. Geniş modülasyon aralığı sayesinde çok düşük ısı ihtiyaçlarında bile tasarruflu çözüm sunuyor. Condens 1200W, gerekli durumlarda kendini 6,4 kW’a kadar kısabiliyor. Isıtılacak mekânın ısı kaybının düşük olması durumunda kombi, buna uyum sağlayarak kapasitesini kısıyor ve daha az yakıt tüketiyor. 

Her ihtiyaca uygun kapasite çözümleri

20kW, 24 kW ve 28 kW kapasite seçenekleriyle pazara sunulan yeni yoğuşmalı kombi, farklı büyüklükteki mekanlarda hem konfor hem de tasarruf sağlıyor. 20 kW’lık modeli ile 22 kW, 24 kW ile 24 kW, 28 kW modeli ile 30 kW sıcak kullanım suyu kapasitesi sunan Condens 1200W, yüksek sıcak su performansı sağlıyor.Slider Altına