BITZER Yeni Mobil Uygulaması ile Birçok Avantajı Birlikte Sunuyor

10 Eyl 2018

bitzer foto

Ağustos sonu itibarıyla App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilen BITZER SPOT Uygulaması iklimlendirme ve soğutma profesyonelleri için faydalı yeni bir araç sağlıyor. Uygulama, kullanıcıların BITZER ürünlerinin özgünlüğünü doğrulamasına olanak tanımaktadır. BITZER SPOT Uygulaması, tüm BITZER ve Green Point servis noktalarının yanı sıra tüm yetkili satıcıların kapsamlı belgelerini de içermektedir. Bir BITZER ürününün gerçekliğini doğrulamak için; kullanıcılar, BITZER müşterilerini sahteciliğe karşı koruyan, ürünün üzerindeki QR kodunu tarayarak BITZER SPOT Uygulamasını kullanabilmektedir. Bu uygulama ile soğutma kompresörleri uzmanı BITZER, müşterilerine sistem arızalarından ve yüksek maliyetlerden etkin koruma sağlamaktadır. QR kodu tarama işlemi, kullanıcıya ellerindeki cihazın gerçek bir BITZER ürünü olduğunu bildirmektedir.

Kapsamlı dokümantasyon

BITZER SPOT Uygulaması, kullanıcılar için bir dizi kullanışlı işleve sahiptir: QR kodu tarandığında, uygulama; konuyla ilgili, gruplara göre sıralanan, ilgili ürün için kapsamlı belgeleri otomatik olarak göstermektedir. Kullanıcılar bu bilgileri favorilerine ekleyebilmekte, indirebilmekte ve paylaşabilmektedir. Bu, çevrimdışı modda bile bilgilere erişebilecekleri anlamına gelir. Kullanımı kolay bir filtre sayesinde, BITZER müşterileri her belgeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmektedir. 

Lokasyonlar hakkında bilgi

Uygulama tüm BITZER ve Green Point servis noktalarının yanı sıra tüm yetkili satıcı ve diğer distribütörlerin adreslerini ve iletişim bilgilerini gösterebilmektedir. Kullanıcılar uygulama üzerinde bir bölge için arama yapabilmekte, bir e-posta bilgisini yazabilir ve verileri adres defterlerine ekleyebilmektedir. Kullanıcı konum işlevini etkinleştirdiyse, uygulama, göstereceği site bilgilerini konu gruplarına ve sitenin kullanıcıya olan mesafesine göre sıralar. Rota planlama fonksiyonu daha sonra istenen hedefe doğru en kısa yolu gösterecektir. Alternatif olarak, müşteriler, manuel olarak BITZER ve Green Point veya çözüm ortaklarının sitelerinin iletişim bilgilerine de erişebilir. BITZER, mobil uygulamasının gelecekteki sürümlerinde, daha fazla işlev entegre etmeyi planlıyor.