Header Reklam
Header Reklam

BITZER, Üst Üste Beşinci Kez Çin Soğutma Fuarının İnovasyon Ödülünü Kazandı

04 Nisan 2019
BITZER, Üst Üste Beşinci Kez Çin Soğutma Fuarının İnovasyon Ödülünü Kazandı

BITZER’in tam ve kısmi yüklerde yüksek verimliliği ile öne çıkan HS95 vidalı kompresörleri, 9-11 Nisan 2019 tarihleri arasında Shanghai’da yapılacak China Refrigeration Fuarı tarafından verilen İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu. Çin Soğutma fuarı uzman jürisinin takdirini kazanarak “HVAC&R Parts” kategorisinde 2019 yılı İnovasyon Ödülünü kazanan, yüksek enerji verimliliğiyle olağanüstü performans sunan BITZER'in yeni vidalı kompresör serisi, fuar süresince sektör profesyonellerine tanıtılacak.

Yarı hermetik HS95 vidalı kompresörler, soğutma, iklimlendirme, ısı pompaları ve denizcilik gibi geniş bir uygulama alanı için tasarlandı ve 1,015 m3/sa (50 Hz) kadar kapasite değerine sahiptir. HS95 vidalı kompresörler hem tek hem de paralel kompresör sistemlerinde kullanılabilir, dört kompresöre bağlanabilir. Paralel sistemde, 4.060 m3 / saate kadar kapasiteye ulaşabilir.

Mükemmel kullanıcı esnekliği ve servis kolaylığı sağlayan yeni seri kompresörler kademesiz mekanik kapasite kontrollü olarak kullanılabileceği gibi harici frekans inverterleriyle kademeli kapasite kontrollü olarak kullanılabiliyor. Seri, R22, R507A / R404A, R134a gibi çok sayıda soğutucu akışkan için ve R1234yf, R1234ze (E) ve düşük GWP’li yeni soğutucu akışkanlar için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, genişletilmiş koruma özelliklerinden ve doğru şekilde kayan bir sürgü kontrolü sağlayan entegre BITZER IQ modülünden yararlanabilmektedir. Diğer avantajlar, sağlam tasarım, düşük ses ve titreşim seviyelerinin yanı sıra basit kullanım ve servis kolaylığıdır.

Kompresör teknolojisinin yenilik mimarı BITZER, geçtiğimiz yıl da Çin Soğutma Fuarının Soğutma kategorisinde İnovasyon Ödülünü, IQ modüllü ECOLINE + pistonlu kompresörler ile kazanmıştı.Slider Altına