Header Reklam
Header Reklam

Bien, Yeni Seramik Koleksiyonlarıyla Yaşam Alanlarına Göz Alıcı Bir Dokunuş Sağlıyor

15 Şubat 2024 Dergi: Şubat-2024
Bien, Yeni Seramik Koleksiyonlarıyla Yaşam Alanlarına Göz Alıcı Bir Dokunuş Sağlıyor

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, yeni seramik koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına göz alıcı bir dokunuş yapıyor.

Birbirinden şık ürünleriyle yaşam alanlarına zarafet katan Bien, seramik koleksiyonuna yeni eklediği Helen, Aristo ve Atlantik serilerini ilk kez görücüye çıkarıyor. Dokunduğu her yüzeyi adeta bir tabloya dönüştüren Bien’in yeni seramik serileri, yaşam alanlarında zarif ve sofistike bir atmosfer yaratıyor.

Atlantik Serisi, okyanus ruhunu andıran tasarımı ve mavi rengiyle göz alıyor. Yeni teknik porselen seri 60x120 ebatlarıyla geniş mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Vizon ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan teknik porselen Aristo Serisi ise mermer görünümüyle her mekana uyum katıyor. 60x120 ebatlarındaki Aristo, iç ve dış mekanlarda kullanılabiliyor.

Yalın tasarımlardan hoşlananların beğenisini toplayan duvar karosu Helen Serisi, geometrik detayları özellikle duvarlarda çok şık görünüyor. 40x120 ebatlarındaki Helen’in mekanlara uygun farklı renk alternatifleri de bulunuyor.


Etiketler


Slider Altına