Beko 7675 D Inverter Klimalar

31 Temmuz 2012 Dergi: Haziran-2012

A enerji sınıfı klimalara göre % 50’ye varan oranda enerji tasarrufu sağlayan Beko 7675 Inverter klima 13.000 Btu/h soğutma kapasitesine sahip. –10 ºC’ye kadar ısıtma sağlayan Beko klima yaz aylarının yüksek sıcaklıklarında da mükemmel soğutma performansı gösteriyor.

‘DC Inverter’ kompresörü sayesinde konvansiyonel klimalardan farklı olarak ortam sıcaklığı istenen seviyelere geldiğinde kompresör hızını ihtiyaca göre artırıp azaltabiliyor. Böylece gereksiz duruş kalkışlar olmayacağından sabit hızlı A enerji sınıfı klimalara göre yüzde 50'ye varan oranda enerji tasarrufu sağlamış oluyor. Aynı zamanda, konvansiyonel klimalara göre daha kısa sürede ortamı istenen sıcaklığa getiriyor. 7675 D Inverter klimanın diğer önemli özelliklerinden biri ise oldukça düşük ses seviyesinde çalışması. DC kompresör sayesinde bu akıllı klima, kimseyi rahatsız etmeden son derece sessiz bir konfor sunuyor.

Üretimlerinde kullanılan R-410A gazı sayesinde çevreye karşı oldukça duyarlı olan 7675 D Inverter klima, ortamdaki ısıtma/soğutma ihtiyacına görse kompresör hızını kontrol etme imkânı sunar. İstenen ortam sıcaklıklarına erişildiğinde ise kompresör hızını düşürerek istenen konfor şartlarını korur.

Beko Inverter klimalarda bulunan anti-alerjik filtre, içerisinde bulunan özel enzimler sayesinde alerjik özelliğe sahip havada uçuşan maddelerin protein yapısını bozarak deaktive olmalarını sağlıyor. Üretiminde kullanılan R-410A gazı sayesinde çevreye karşı oldukça duyarlı olan Beko Inverter klima, LCD uzaktan kumanda, akıllı çalışma sistemi, doğal rüzgar etkili homojen hava dağılımı, korozyona dayanıklı Gold FinTM kaplı dış ünite, Jet Cool ve Jet Heat özellikleri, uyku modu, sağlıklı nem alma fonksiyonu, yıkanabilir antibakteriyel filtre, 24 saat çoklu programlama gibi özeliklere de sahip. Elektrik kesintilerinden sonra otomatik çalışma, otomatik sıcaklık kontrolü, otomatik 4 yönlü hava yönlendirme ve sıcak kalkış modu diğer önemli özellikleri arasında yer alıyor.

 


Etiketler


Slider Altına
Söyleşi