Header Reklam
Header Reklam

Baymak Sirkülasyon Pompalarıyla Yüksek Verim ve Konforu Bir Arada Sunuyor

24 Ağustos 2023 Dergi: Eylül-2023
Baymak Sirkülasyon Pompalarıyla Yüksek Verim ve Konforu Bir Arada Sunuyor

İtalyan DAB teknolojisine sahip ıslak rotorlu Baymak sirkülasyon pompaları Evosta2/3 ve Evoplus serileri yüksek verimlilik, teknolojik donanım, konfor ve şık tasarımlarıyla birçok projede mekanik firmaların çözüm ortağı oluyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markası Baymak, su teknolojilerinde uzun yıllardır çözüm ortağı olduğu DAB firması ile ticari binalar, okul, otel, hastane gibi büyük projelerde ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve güneş enerjisi sistemlerindeki su sirkülasyonu için kullanılan Evosta2/3 ve Evoplus serisi ıslak rotorlu sirkülasyon pompalarıyla projelere çözüm ortağı olmanın yanı sıra ısıtma ve soğutma sistemlerinde yüksek verim ve konfor sunuyor. 

Şık tasarım ve teknolojik donanımıyla öne çıkıyor

Evosta2 ve Evosta3 serisi sirkülasyon pompaları şık tasarımları ile ön plana çıkarken, IPX5 yüksek koruma özelliği ile motora dışarıdan gelebilecek su sıçramalarına karşı da sınıfının en yüksek korumasına sahip. Baymak Evosta2 ve Evosta3 serisi sirkülasyon pompalarında döküm modelleri, ısıtma, soğutma ve güneş enerjisi sirkülasyon hatlarında kullanılabilirken, bronz modelleri de sıhhi tesisat hatları için çözüm sunuyor. Yalıtım ceketi Evosta3 modelinde standart olarak bulunurken, aynı zamanda LED ekrana sahip olması sayesinde, çalışma anındaki debi, basınç ve enerji tüketim değerlerini de okumayı mümkün kılıyor. 

LED ekran sayesinde tüm verileri okumak mümkün

Evoplus serisi, sirkülasyon pompalarının ön plana çıkan özelliği olan LCD ekranı ile çalışma anında tüm verileri okuyabilmeye olanak tanıyor. Bu ekran üzerinden pompanın aktif çalışıp çalışmadığı, çalışma anındaki basınç, debi, çektiği güç, arıza kayıtları, çalışma modu, çalışma süresi, kullanma kılavuzu gibi birçok bilgiye erişilebiliyor. Yine bu verileri okuyarak sistemin doğru mu yanlış mı çalıştığını yorumlamak da işin mekanik kısmını yapanlar ve servisler için son derece kolaylık sağlıyor.

Evoplus Small modelleri ilave bir modül yardımı ile, Evoplus modelleri ise herhangi bir modüle ihtiyaç duymadan otomasyon sistemine bağlamayı mümkün kılıyor. İkiz modellerde, tekli çalıştırma, sıralı çalıştırma (eş yaşlandırma) ya da birlikte çalıştırma imkânları bulunurken, model fark etmeksizin otomasyon sistemine bağlanabiliyor.Slider Altına