Header Reklam
Header Reklam

AUER Bayi Toplantısı Ürgüp-Kapadokya'da Gerçekleşti

01 Nisan 2008 Dergi: Ağustos-Eylül 1998

1997-1998 yılının yorgunluğunu atmak ve başlayacak sezona moral depolayarak dinlenmiş bir şekilde hazırlanmak amacıyla düzenlenen Auer Doğalgaz Bayi toplantısı Auer'in Ital-ya'daki partneri Hermann firması üst düzey yetkilileri katıldı. İlk gün gerçekleşen Kapadokya turunda dünyada tek olan doğa harikası peri bacalarını gezen Auer bayileri ilginç izlenimler elde ettiler. Akşam yemeğinde animatörlerin şo-vuşla birlikte ilginç yarışmalara katılan Auer bayileri hep birlikte Mr. Auer'in ve Mrs. Auer'i seçtiler.

 

İkinci gün yapılan toplantının açılış konuşmasını Auer İmalat A.Ş. Genel Müdürü Rıfat Öztaşkın yaptı. Auer ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Öztaşkın'dan sonra Auer'in İtalya partneri Hermann firmasının prezantasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Paolo Mazzoni ve İhracat Müdürü Mr. Sergio Signore tarafından icra edildi. Auer'in yeni ürününün tanıtıldığı ve teknik bilgilerin de anlatıldığı toplantıda, yeni Terme serisi 20.000 kcal ve 24.000 kcal'lik Hermetik ve Bacalı tipleri üzerinde görüş alışverişi yapıldı. Ayrıca yakın bir tarihte pazara sunulacak olan, yer tipi ve dış mekana monte edilebilen diğer cihazlar da toplantı sonunda yer almaktaydı. Toplantı da Genel Müdür Yrd. Fatih Aksoy, satış stratejisi, reklam çalışmaları, ürünlerinin fiyatları hakkında bilgi vererek showroom'un yeni Auer standartlarında yeni düzenlediğini ve tüm bayi tabelalarının ve satış noktalarının yeni Auer standartlarına en kısa zamanda getirileceğini anlattı. Pazarlama Md. Erol Çınar uygulanacak satış koşullarının detayları hakkında bilgi verirken Ankara Servis Müfettişi Turgay Şeftali-ci ise teknik konular ile ilgili bilgiler verdi ve soruları cevaplandırdı. Ayrıca bayilerin taşeron firmalarının Eylül ayında Ankara ve İstanbul'da eğitime tabi tutulacağı da Şeftalici tarafından vurgulandı.

 

Toplantının diğer bir konuğu ise kardeş şirket Eterplast idi. Temiz ve pis su boruları üreten Eterplast da bir Çukurova kuruluşu olup pazardan önemli bir pay almaktadır. Ürünler Eterplast Pazarlama Md. Murat Öktem tarafından Auer bayilerine uygulamalı olarak tanıtıldı.

 

Toplantının son bölümünde yeni stratejiler oluşturulması için karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Akşam yapılan gala yemeği tüm Auer bayilerine unutulmaz anlar yaşatırken Auer'in 41. kuruluş yıldönümü kesilen pastalar ile kutlandı. ?


Etiketler


Slider Altına