Header Reklam
Header Reklam

Alerjik Bünyeler İçin Form MHI Klima Sistemleri

15 Ağustos 2023 Dergi: Ağustos-2023
Alerjik Bünyeler İçin Form MHI Klima Sistemleri

Klima seçimi özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için dikkatli yaklaşılması gereken bir konudur. Doğru klima seçimi bu konuda önem arz etmektedir. Alerjik bir yapıya sahip olan bireyler için Form MHI Klima Sistemleri’nin alerjensiz multi-split klimaları öne çıkıyor.

Bahar aylarında havaya yayılan ağaç, çiçek ve çimenlerin oluşturduğu polenler alerjik reaksiyonları tetikler. Alerjik reaksiyonlar sıcakların da artmasıyla yaz boyu devam eder. Pencerelerin açık olduğu bir ortamda kolaylıkla içeriye girebilen polenler, alerjisi olan kişileri rahatsız etmeye yeter. Bu noktada doğru klima seçimi sonuç üzerinde büyük rol oynar. Bilinçsiz klima kullanımı alerjileri ve astım krizlerini tetiklerken, doğru seçilmiş bir klima bu rahatsızlıkların azalmasına katkı sağlar. 

Klima kullanılması durumunda dış havayla bağlantının kesilmesi polen, toz gibi dış etkenlerin ortama girişini engelleyerek alerjik kişilerin daha rahat bir nefes almasını sağlayabiliyor. Mitsubishi Heavy Industries markalı üstün özelliklere sahip multi-split klima seçenekleriyle kendinize en uygun klimayı seçerek alerjinizi tetikleyen etkenleri uzaklaştırabilirsiniz.

Form MHI Klima Sistemleri’nin multi-split klimalarında bulunan “alerjensiz” özelliği nem ve sıcaklık kontrolü sağlayarak, filtre tarafından yakalanan alerjenleri etkisiz hale getiriyor. Öte yandan alerjen filtresi sayesinde polen ya da evcil hayvanlarda oluşabilecek tüm alerjenleri yakalıyor. Slider Altına