Tesisat Market bir kişi için yayımlanıyor

11 Nisan 2008 Dergi: Ağustos-Eylül 1997

Sanayileşen (gelişmekte olan) ülkeler katagorisinden çıkarak 2000'li yıllarda sanayileşmiş ülke olmayı hedefleyen ülkemiz Türkiye, genç ve üretken nüfusu, eğitimli insan gücü, güçlü pazar dinamikleri ve coğrafi konumu ile bu noktaya kesinlikle ulaşacaktır.

 

Bugün bile kendi içinde en az bir sanayileşmiş ülke standartlarını barındıran ülkemizin; Prestij binaları, modern iş merkezleri, özel tıp merkezleri, üniversiteleri ve en son teknoloji ile üretim yapan özel ve kamu sanayi kuruluşları. Tesisat Marketin hedef adresleridir.

 

Buralarda güncel teknolojiyi, en son ürünleri, uygulama detaylarını ilgiyle izleyen değerli makina mühendisi teknik sorumlular, teknisyenler dergimizin (Tesisat Market Ürün Pazarlama Rehberi) ısrarlı okurlarıdır. Proses ürünler için doğrudan satın almacı, karar verici okurlarımız dahası ev ve sosyal çevrelerinde de birer kamuoyu önderleridir. Dolayısı ile domestik cihazların tercihinde de okurlarımızın değerlendirmeleri önemlidir. Asıl olarak Tesisat Market bu satırları okuyan ve rehberimizi düzenli takip eden siz değerli okurumuz için yayımlanıyor. Teknolojik gelişmeyi önemseyen, yeni ürünleri takip etmek isteyen siz değerli mühendisler, teknisyenler; okurumuz sizlersiniz. Açıkçası başlıkta söylediğimiz gibi o bir kişi sizsiniz. Size en iyi yayını sunabilmek de, bizim görevimizdir.

 

Saygılarımla

 

İsmail CEYHAN Sorumlu Yazı işleri Müdürü


Etiketler


Slider Altına
Söyleşi