Header Reklam
Header Reklam

Neden ürün pazarlama rehberi?

11 Nisan 2008 Dergi: Şubat-Mart 1997

Yurtdışında hemen hemen tüm sektörlerde örnekleri görülen pazarlamaya yönelik periyodiklerin sektörümüzdeki ilk örneği olan Tesisat Market hemen her sayısı ile kendisini yenilemeye gayret gösterdi.

 

Süreli bir yayın olarak, diğer süreli sektörel yayınlardan ne farkı var sorusunun yanıtını 1997 yılının bu ilk sayısında daha anlaşılır olarak ifade ettiğimizi düşünüyoruz. Ülkemizin sıhhi ve mekanik tesisat pazarında yer alan derginiz tesisat market iki ayda bir yayımlanan her sayısı ile, okurlarına şu soruların cevabını vermeyi hedefliyor. Türkiye'de pazara sunulan yeni ürünler nelerdir? Bu ürünleri kim satıyor, nereden satın alabilirim?

Pazarda yer alan ürünlerin fiyatları hakkında nasıl bilgi edinebilirim. Farklı markaların fiyatlarını mukayese edebilir miyim?

 

Tesisat Market Ürün Pazarlama Rehberi'nde yer alan ürünlerin uygulama teknikleri hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Tesisat Market bilinçli tüketicinin yukarıda değindiğimiz sorularını yanıtladığı oranda amacına ulaşmış olacaktır.

Isıtma, soğutma, havalandırma, klima, otomatik kontrol, yalıtım, sıhhi tesisat ürünleri, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu rehberde ülkemizde satışa yeni sunulan ürünlerin haberleri, fiyatları ve uygulama tekniklerine olabildiğince geniş yer verilmeye çalışılmıştır.

 

Gelecek sayılarda bu yönde daha zengin içerikle sizlere daha iyi bir Tesisat Market sunmayı amaçlıyoruz.

Sıhhi ve mekanik tesisat sektörünün üretici, ithalatçı ve satıcı firmalarının en ekonomik ve en doğrudan iletişim kanalı olan tesisat market sektörümüzün ve okurlarımızın öneri ve eleştirilerini beklemektedir. Sizlerden gelecek öneri ve eleştiriler ile hazırlayacağımız, yeni Tesisat Marketler de buluşmak dileğiyle.

Editör/ismail CEYHAN


Etiketler


Slider Altına