Mekanik tesisat sektöründe yeni ürünler

11 Nisan 2008 Dergi: Nisan-Mayıs 1997

Önce ISOHA sonra SODEX yeni ürün ve teknolojilerin sergilendiği ortamlar oldu. Doğa Sektörel Yayın Grubu'nun da standları ile yer aldığı fuarlarda sergilenen yeni ürünlerin tanıtımı için bu sayımızı özel olarak hazırladık.

 

Seçilmiş ürün haberleri, teknik yazıları ve ürün fiyat listeleri ile her geçen gün okurumuzun ve mekanik tesisat sektörünün beğenisini kazanan dergimizin sizlerin ilgi ve desteği ile daha çok gelişeceğine inanıyoruz.Geçen sayımızdan başlayarak Tesisat Market için fiyat listelerini hazırlayan Sn. Akın BAYKARA'ya, Aknur firmasının değerli yöneticilerine, bu sayıda katkıda bulunan Sn. Suat ARZIK'a yakın ilgi ve özverili destekleri için teşekkür ederiz.

 

Yayın Grubumuzun 5. yılındaki dergisi Termodinamik ISOHA Fuarında AFEKS'in yaptığı araştırma sonucunda ziyaretçilerin en çok okuduğu dergi olarak birinciliğini bu yıl da korudu (*) en yakın dergiyle arasında ciddi bir mesafe açan Termodinamik dergisinin başarısını siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Gelecek sayıda yer alacak yepyeni ürünler ve yeni tekniklerle tanışacağımız, başarılı ve mutlu günler dileğiyle hoşçakalın...

 

Editör/ismail CEYHAN


Etiketler


Slider Altına
Söyleşi