Header Reklam
Header Reklam

Maxi Royal ile Binalarda Hem Üstün Yalıtım Hem Estetik Görünüm

25 Haziran 2023
Maxi Royal ile Binalarda Hem Üstün Yalıtım Hem Estetik Görünüm

Üstün yalıtım özellikleri, farklı renk seçenekleri ve statik dayanım değerleriyle; eski binalar, yeni inşaatlar, yüksek iş merkezleri ve konut uygulamaları için tasarlanan Maxi Royal, alüminyum kapak uygulaması ile dış yüzeylere estetik bir görünüm kazandırıyor.

Maksimum ses ve ısı yalıtımı sağlamak için 4, 20, 24, 28, 34, 40mm aralığındaki nitelikli camlarla birlikte kullanılması mümkün olan, ASAŞ’ın sunduğu Maxi Royal uygulama profilleri, ilave bir odacık ve hava duvarıyla pencere yalıtımına ek katkı sağlıyor. Alüminyum kapak uygulaması sayesinde dış yüzeyde estetik görüntü sağlayan Maxi Royal, alüminyum kapaklar ve PVC profille birlikte, üstün yalıtım katkısı sağlaması için özel olarak tasarlandı.

Hızlı üretim avantajı sunuyor

Maxi Royal, alüminyum kapak uygulamasıyla birlikte sunduğu geniş renk yelpazesiyle; rezidans görünümlü özel konut ile iş merkezleri projelerinde ve özel tasarımlı dış cephelerde tercih ediliyor. Beyaz profil renklerine ek olarak krem ve gri gövdeli renk seçenekleri bulunan Maxi Royal, düz kanat ve fugalı kanat uygulamaları ile farklı görünüm imkânı sunuyor. Pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde estetik görünümlü duvar-doğrama birleşim bütünlüğü sağlayan Maxi Royal, yüksek katlı binalardaki rüzgâr yüküne karşı mukavemet sağlayacak şekilde tasarlandı. Kendinden contalı profili sayesinde hızlı üretim avantajı sunan,  su tahliyesini kolaylaştıran tasarımı sayesinde, yüksek sızdırmazlığa sahip Maxi Royal’in, kapılar için daha alçak uygulama imkânı sunan ısı yalıtımlı alüminyum eşik profil seçenekleri de bulunuyor. 


 Slider Altına