Header Reklam
Header Reklam

ISK SODEX'in Ardından

13 Nisan 2008 Dergi: Mayıs 2002

Fuarı düzenleyen Dünya fuar yapım firmasının açılışta duyurduğu Hannover Messe ile ortaklığı da gelecek yıllar için sektör fuarımızın uluslar arası boyutunun daha da güçleneceğinin haberini vererek ilgilileri heyecanlandırdı, iki yılda bir düzenlenmeye başlaması ile daha çok metrekareye yayılan fuar bu yıl alt-mışbin metrekare bürüt, alanı ile artık bir günde gezilemeyecek büyüklüğe ulaşmış oldu.

 

Sektörümüzün Almanya ve italya'da düzenlenen uluslararası emsal fuarlardan edindiği birikim bu yıl ülkemizdeki fuarda daha çok hissedildi. Salonların dağılımı, fuar süresince sağlanan hizmetler, tanıtım kampanyaları, fuar katalogu ve CD'si ve diğer pek çok unsur ile sektör fuarımız ülkemizdeki en büyük ve en iyi organize edilen fuar olarak sektör ilgililerinin gurur vesilesi oldu.

 

Ekonomik kriz ile geçen bir yılın ardından büyük beklentiler ile açılan fuarımız bu yıl ve gelecek yıla ilişkin pazarlama ve satış çalışmalarımız için de iyi bir ortam sundu. Sektörümüzü temsil eden vakıf ve derneklerimizin desteklediği bu büyük buluşmayı hazırlık süreci, fuar hizmetleri ve alt-mışbinlerle ifade edilen büyük ziyaretçi kitlesi ile sektörümüze sunan Dünya Fuar Yapım, şimdiki adıyla Hannover Messe Sodex Fuarcılık A.Ş. yetkililerini kutluyoruz. Doğa Sektörel Yayın Grubu olarak bizler de sektörümüzün bu büyük buluşmasına hem fuara hizmet veren reklam ajansı olarak hem de dergilerimiz ve katalogumuz ile sektörümüze yayın yolu ile iletişim ortamı sunan sektörel yayıncı olarak bu büyük buluşmanın büyük kıvancını sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Grubumuzun yayınladığı tüm yayınlarımızın içerik kalitesi, mizanpajı, periyodu ile sektörümüzün beğenisini kazanması bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı olduğu gibi, Tesisat Market dergimizin fuar özel sayısının 15000 tiraj ile yayımlanıp fuarda ücretsiz dağıtımını gerçekleştirdiğimiz için gelen tebrik ve takdir mesajlarına burada teşekkürü bir borç biliyorum.

 

Krizin yaralarını sararak sanayi üretimini artırma yoluna giren ülkemizin lokomotif sektörlerinden inşaat sektörü ile birlikte gelişime en açık sektörü olan mekanik tesisat sektörümüzün geleceğinin teminatının çok çalışmak, batılı normlara uyum ve sektörel dayanışmadan geçtiğinin bilinci ile sodex fuarının ardından tüm sektörümüze verimli bir sezon diliyorum.

İsmail CEYHAN


Etiketler


Slider Altına