Daikin’den İndirim Fırsatı

31 Mayıs 2016 Dergi:

Daikin, kavurucu sıcaktan korunmak, yazı serin karşılamak isteyenler için indirim kampanyası başlattı. Sezonu “%15 İndirim ve 5 Yıl Garanti Süresi ile” sloganı ile açan Daikin, yaz boyunca iklimlendirme konforu yaşamak isteyenleri, uygun koşullarda klima sahibi olmaya davet ediyor. Daikin, tasarruf ve konforu bir arada yaşamak isteyenlere Tegora serisi klimalara hem indirimli fiyattan hem de taksitle sahip olma imkânı sunuyor. İklimlendirme konforu yaşamak isteyen herkesi klima sahibi yapmayı hedefleyen Daikin, 15 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile en beğenilen modellerinden olan Tegora klimalarda yüzde 15 indirim uyguluyor. Daikin, bu kampanya ile Tegora sahibi olacak klima kullanıcılarına 5 yıllık da garanti süresi sunuyor.

World Card sahiplerine 12 taksit

Ayrıca bu indirim kampanyası ile Yapı Kredi Bankası World Card sahipleri, indirimin yanı sıra taksit olanağından da yararlanabiliyor. Bu yazı serin ve konforlu geçirmek isteyen Yapı Kredi Bankası World Card sahipleri, 15 Haziran 2016 tarihine kadar Daikin’in tüketici ve çevre dostu Tegora serisi klimalarına 12 taksit imkânı ile sahip olacak.  

Tasarruf ve konfor bir arada

Farklı iklim ve ortam koşullarında yüksek enerji tasarrufu ve kullanım konforunu birlikte sunan Tegora serisi klimaları kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Avrupa’daki yeni sezonsal verimlilik enerji yönetmeliklerine göre geliştirilmiş yeni bir inverter klima serisi olan Tegora Seasonal, farklı iklim ve ortam koşullarında yüksek enerji tasarrufu ve kullanım konforunu düşük işletme maliyeti ile birlikte sunuyor. 22 dB(A)’den başlayan düşük ses seviyesi ve şık tasarımı ile her ortama uyum sağlayan Tegora Seasonal Serisi Klimalar, 9.000-21.000 Btu/h aralığında sahip olduğu 4 farklı kapasite ile sezonsal soğutma ve ısıtma verimi A+ enerji sınıfına ulaşıyor. Konforlu Üfleme Modu(*) ile soğuk ya da sıcak havanın vücudu direkt etkilemesini önlemek için uygun kanat pozisyonu seçiyor. Tegora aynı zamanda gece siz uyurken vücudun sıcaklık değişimine uyumlu bir salınımı takip ederek Rahat Uyku Modu(**) ile konforlu bir uyku ortamı sağlıyor. Güçlü Modu ile 20 dakikalık bir sürede ortamın hızlı bir şekilde soğutulmasını ya da ısıtılmasını sağlayan Tegora, Ekonomi Modu ile güç tüketimini sınırlandırabiliyor.

(*) FTXB25BV1 ve FTXB35BV1 model kodlu cihazlarda etkindir.

(**) FTXB50BV1 ve FTXB60BV1 model kodlu cihazlarda etkindir.

 Söyleşi