Header Reklam
Header Reklam

Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri’nden Yetkili Servisleri için “Çalışma Çadırı” Projesi

28 Şubat 2018 Dergi: Şubat-2018
Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri’nden Yetkili Servisleri için “Çalışma Çadırı” Projesi

Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, ileri teknoloji ürünlerinde uyguladığı “Mitsubishi Electric Kalitesi” (MEQ) anlayışını hizmetlerinde de sunuyor. Hizmet kalitesini geliştirmek üzere araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdüren Mitsubishi Electric, satış sonrası hizmetlerde önemli bir rolü bulunan yetkili servis ekipleri için “Çalışma Çadırı” projesini başlatarak sektörde bir ilke imza attı. “Çalışma Çadırı”nı yetkili servislerine ücretsiz olarak ulaştıran marka, bu projeyle servis ekibinin çalışma şartlarını iyileştirmeyi, çalışan konforunu ve hizmet verimliliğini artırmayı amaçlıyor.

Çalışma çadırı ile olumsuz hava koşullarında dahi müşterilere doğru teknikle kesintisiz bir hizmet sunarken yetkili servis ekibine de konforlu bir çalışma alanı sağlamayı amaçladıklarını belirten Mitsubishi Electric Klima Sistemleri Servis ve Eğitim Müdürü Sinan Kanak proje ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Sahada görev alan yetkili servis çalışanlarımızın emniyetli ve konforlu bir ortamda çalışmaları markamız için son derece hassas bir konu. Mitsubishi Electric Kalitesi (MEQ) yaklaşımı ile doğru hizmet anlayışını birleştiren markamızın servis ve eğitim departmanı tarafından özel olarak tasarlanan bu çalışma çadırı, satış sonrası hizmetlerin her alanında kullanılabiliyor. Yetkili servislerimiz tarafından test edilen, kolay kuruluma sahip çalışma çadırı, 2-3 dakika gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale geliyor. Çadır, dış ünitenin etrafını tamamen kapatabildiği gibi servis personelinin de rahatça çalışabileceği bir iç hacme sahip.”

Çalışma çadırının en önemli özelliğinin, klima dış ünitesinin çadırın içinde çalışabilmesi olduğunu söyleyen Kanak; “Klima dış ünitesinin çalışmasıyla birlikte fanın oluşturduğu hava akımı, çalışma çadırının iç kısmında bulunan ve özel olarak dizayn edilen hava kanalı ile dış ortama atılıyor. Bu sayede dış ünitenin çadır içinde çalışması sağlanabiliyor” şeklinde konuştu.

Teknoloji, dizayn ve üretimde 96 yıllık mükemmelliği işaret eden “Mitsubishi Electric Kalitesi”nin (MEQ); konfor, verim ve dayanıklılığın en yüksek standardını ifade ettiğini belirten Kanak, “En iyi ürün ve servisleri, eşsiz bir kaliteyle sunmayı kendine prensip edinen dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen klima markalarından Mitsubishi Electric, ‘Daha İyisi İçin Değişim’ (Changes for the Better) anlayışıyla servis hizmetlerini geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam edecek” diyerek sözlerini tamamladı.Slider Altına