Detaylı Ara
Ana Sayfa Hakkımızda Reklam Yazı Koşullarımız İletişim Abonelik-Alışveriş
English
Haberler
Etkinlik ve Fuarlar
Sektörel Fihrist
Arşiv
Bu Sayıda
Nisan 2015

Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi unuttum

E-bültenimizi almak ve avantajlardan yararlanabilmek için sitemize üye olun
Bookmark and Share
Tesisat Market
Mayıs 2012
Sayı - 160
Ürünler
Immergas'tan Victrix Zeus Superior 32 kW

- 4,7 kW'dan 32 kW'ya modülasyonlu (% 20 - % 100) ısıl güç üretimi;

- Yeni göz alıcı dizayn;

- Geniş ve aydınlatmalı likit kristal (LCD) ekran;

- Paslanmaz çelik yoğuşma eşanjörlü yoğuşma teknolojisiyle yüksek verim düşük atık gaz emisyon değerleri;

- 54 litre kapasiteli paslanmaz çelik boyler;

- 3 (***) yıldızlı sıcak kullanım suyu konforu;

- Sıcak kullanım suyu konforu için dahili resirkülasyon hattı çıkışı ve opsiyonel resirkülasyon kiti;

- Elektrik tasarrufu sağlayan modülasyonlu sistem pompası;

- Ayarlanabilir by-pass;

- Mikroişlemcili elektronik kontrol kartı;

- Elektronik ateşleme ve modülasyon;

- Opsiyonel Super CAR, Amico CAR ve Dış Hava Sıcaklık Sensörü aksesuarları ile dört mevsim en iyi performans ve konfor.

İmmergas, Victrix Zeus Superior 32 kW modeli ile teknolojiyi ve maksimum konforu bir arada sunuyor. İçindeki mevcut 54 litre kapasiteli paslanmaz çelik boyleri ile sürekli ve istenilen ideal sıcaklıktaki su konforunu 32 kW (27520 Kcal/h) gücü ile farklı tarzlardaki evlere (dairelere, müstakil evlere, küçük villalara) hizmet sunuyor. Paslanmaz çelik yoğuşma eşanjörü ile sağladığı % 107,3'e varan yüksek verimle ve yüksek sirkülasyon gücüne sahip modülasyonlu pompası ile ideal ısı dengesini yakalayarak elektrik enerjisinden de tasarruf sağlayan Victrix Zeus Superior 32 kW, hem gaz hem de elektrikten en yüksek düzeyde ekonomi sağlayan ideal bir cihazdır. Kalorifer tesisatı basınç dengesine yardımcı olan ve ayarlanabilir by-pass sistemi ve sıcak kullanım suyu için Resirkülasyon Kiti seçeneği ile farklı tarzlardaki ısıtma sistemlerine kolaylıkla uygulanabilir.

Geniş, fonksiyonel ve mavi aydınlatma ışıklı Likit Kristal (LCD) ekranlı olarak tasarlanmış kontrol paneli tüm fonksiyonları, ısınma ve sıcak su ayarlarını, arıza uyarılarını ve kodlarını detaylı olarak sunar. Bu geniş ekranda kalorifer ısıtma suyu ve içerisinde yer alan boylerdeki hazır sıcak kullanım suyunun sıcaklığı aynı anda görüntülenmektedir.

İmmergas'ın gelişmiş teknolojisi, kolayca basılabilen butonlar ve yanlardaki çevirmeli düğmelerle yaz ve kış konumu için belirlenen farklı sıcaklık değerleri sayesinde konfor sağlar.

Modern, zarif ve yeni dizayna sahip Victrix Zeus Superior 32 kW'deki son teknoloji, kombinin çalışma saatlerini, ateşleme sayısını, iç mekân ve dış hava sıcaklığı (opsiyonel dış hava sensörü ile) gibi yararlı bilgilerin ekranda görülmesini ve sabit aydınlatmalı veya enerji tasarruflu ekran ışığı gibi kişisel ayarların yapılmasını sağlayan tüm konfor özelliklerine sahiptir. Victrix Zeus Superior 32 kW kombilerde bulunan otomatik modülasyonlu fan sayesinde, gaz hava karışımı sürekli olarak en düşük güçten maksimum güce kadar ideal olarak sağlanan ve Premix Sistem olarak adlandırılan sistem sayesinde verim oranı daima korunur. Ses seviyesini en alt düzeylere düşüren bu sistem aynı zamanda 13 m'ye kadar atık gaz tahliyesini de yatayda ve dikeyde mümkün kılmaktadır.
 


Get it on Google Play